maciek1

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

W najbliższy weekend kolejna kolejka rozgrywek piłkarskich

piłkaW najbliższy weekend kolejna kolejka rozgrywek piłkarskich. Prezentujemy terminarz.

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

LKS Pisarowce

-

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9 kwietnia, 16:00

LKS Skołoszów

-

Rzemieślnik Pilzno

10 kwietnia, 14:00

Cosmos Nowotaniec

-

Bukowa Jastkowice

10 kwietnia, 14:00

Przełom Besko

-

Stal Nowa Dęba

10 kwietnia, 15:00

KS Wiązownica

-

Crasnovia Krasne

10 kwietnia, 14:00

Sokół Nisko

-

Kolbuszowianka Kolbuszowa

9 kwietnia, 15:00

Błękitni Ropczyce

-

Wisłok Wiśniowa

9 kwietnia, 15:00

Jedność Niechobrz

-

Wisłoka Dębica

9 kwietnia, 15:00

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Przełęcz Dukla

10 kwietnia, 16:30

Czarni 1910 Jasło

-

Markiewicza Krosno

9 kwietnia, 16:00

Iwonka Iwonicz

-

Iskra Przysietnica

9 kwietnia, 16:30

Kotwica Korczyna

-

Gaudium Łężyny

10 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Zgoda Zarszyn

10 kwietnia, 15:00

Partyzant Targowiska

-

Grabowianka Grabówka

10 kwietnia, 15:00

Orzeł Faliszówka

-

Szarotka Uherce

10 kwietnia, 15:00

Orzeł Bieździedza

-

Górnik Strachocina

9 kwietnia, 16:00

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Haczów.

       

LKS Długie

-

Leśnik Baligród

 

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Płomień Zmiennica

10 kwietnia, 16:30

Cisy Jabłonica Polska

-

Orzeł Bażanówka

10 kwietnia, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

LKS Izdebki

10 kwietnia, 15:00

Wisłok Sieniawa

-

Bukowianka Bukowsko

10 kwietnia, 15:00

Victoria Pakoszówka

-

Błękitni Jasienica Rosielna

10 kwietnia, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Sanovia Lesko

10 kwietnia, 16:30

Lotniarz Bezmiechowa

-

Ekoball Sanok

10 kwietnia, 16:30

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Polonia Kopytowa

-

Start Rymanów

10 kwietnia, 13:00

Tempo Nienaszów

-

Nafta Jedlicze

10 kwietnia, 16:30

Sobniów Jasło

-

LKS Czeluśnica

10 kwietnia, 11:00

Tęcza Zręcin

-

LKS Moderówka

10 kwietnia, 15:00

Ostoja Kołaczyce

-

Burza Rogi

10 kwietnia, 16:00

Orzeł Lubla

-

Zamczysko Mrukowa

10 kwietnia, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

LKS Osiek Jasielski

10 kwietnia, 13:00

Wisłoka Nowy Żmigród

-

KS Zarzecze

10 kwietnia, 15:00

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Florian Rymanów Zdrój

-

LKS Płowce/Stróże Małe

10 kwietnia, 11:00

Orkan Markowce

-

Orion Pielnia

10 kwietnia, 13:00

Szarotka Nowosielce

-

LKS Odrzechowa

10 kwietnia, 15:00

LKS Olszanica

-

Remix Niebieszczany

10 kwietnia, 13:00

Jawornik Czarna

-

Pionier Średnia Wieś

10 kwietnia, 13:00

Nelson Polańczyk

-

LKS Tarnawa

10 kwietnia, 16:30

Juventus Poraż

-

Drzewiarz Rzepedź

10 kwietnia, 14:00

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Guzikówka Krosno

-

JKS Jasionów

10 kwietnia, 11:00

LKS Trześniów

-

Victoria Dobieszyn

10 kwietnia, 11:00

San Nozdrzec

-

LKS Lubatówka

10 kwietnia, 13:00

Jasiołka Świerzowa

-

LKS Kombornia

10 kwietnia, 16:30

Błękitni Żeglce

-

LKS Głowienka

10 kwietnia, 13:00

Huragan Jasionka

-

Jasiołka Jaśliska

10 kwietnia, 16:30

LKS Wesoła

-

LKS Lubatowa

10 kwietnia, 13:00

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: Zalew Myczkowce.

       

Osława Zagórz

-

Otryt Lutowiska

10 kwietnia, 13:00

Krokus Ropienka

-

LKS Tyrawa Wołoska

10 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

LKS Górzanka

10 kwietnia, 14:00

Pogórze Srogów Górny

-

LKS Czaszyn

10 kwietnia, 16:30

LKS II Pisarowce

-

Bieszczady Jankowce

10 kwietnia, 15:00

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.

       

Górnik Grabownica Starzeńska

-

Jutrzenka Jaćmierz

10 kwietnia, 16:30

Beskid Posada Górna

-

LKS Golcowa

10 kwietnia, 13:00

Orły Jabłonka

-

LKS Górki

10 kwietnia, 13:00

Sokół Domaradz

-

Victoria Niebocko

10 kwietnia, 11:00

Zryw Dydnia

-

LKS Głębokie

10 kwietnia, 13:00

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Nafciarz Bóbrka

-

LKS Wzdów

10 kwietnia, 13:00

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Beskid Równe

10 kwietnia, 13:00

LKS Milcza

-

KS Szczepańcowa

10 kwietnia, 13:00

Grodzisko Wietrzno

-

Orzeł Pustyny

10 kwietnia, 13:00

Orlew Suchodół (Krosno)

-

Rotar Węglówka

10 kwietnia, 13:00

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze