maciek1

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

piłkaZa nami kolejny weekend rozgrywek. Prezentujemy wyniki piłkarskich spotkań na naszych boiskach.
 
 
 

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka


Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

2-1

Jedność Niechobrz

17 kwietnia, 16:00

Wisłoka Dębica

2-1

Błękitni Ropczyce

16 kwietnia, 15:00 (500)

Wisłok Wiśniowa

2-2

Sokół Nisko

17 kwietnia, 14:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa

1-0

KS Wiązownica

16 kwietnia, 16:00

Crasnovia Krasne

2-0

Przełom Besko

16 kwietnia, 15:00

Stal Nowa Dęba

2-3

Cosmos Nowotaniec

16 kwietnia, 16:00

Bukowa Jastkowice

2-4

LKS Skołoszów

17 kwietnia, 17:00

Rzemieślnik Pilzno

1-2

LKS Pisarowce

17 kwietnia, 16:00

 

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Cosmos Nowotaniec

20

48

15

3

2

41-16

                           

2.

 Sokół Nisko

20

44

13

5

2

33-18

                           

3.

 Crasnovia Krasne

20

38

12

2

6

40-20

                           

4.

 Wisłok Wiśniowa

20

34

10

4

6

36-27

                           

5.

 LKS Pisarowce

20

34

10

4

6

37-29

                           

6.

 Błękitni Ropczyce

20

32

9

5

6

31-22

                           

7.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

20

31

10

1

9

23-26

                           

8.

 KS Wiązownica

20

29

9

2

9

27-28

                           

9.

 Stal Nowa Dęba

20

29

8

5

7

28-20

                           

10.

 Wisłoka Dębica

20

29

8

5

7

30-28

                           

11.

 Rzemieślnik Pilzno

20

25

6

7

7

34-30

                           

12.

 LKS Skołoszów

20

23

7

2

11

26-37

                           

13.

 Bukowa Jastkowice

20

18

4

6

10

22-33

                           

14.

 Przełom Besko

20

15

4

3

13

27-39

                           

15.

 Jedność Niechobrz

20

12

3

3

14

16-40

                           

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

20

9

2

3

15

15-53

                           

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Przełęcz Dukla

0-0

Czarni 1910 Jasło

17 kwietnia, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

3-0

Orzeł Bieździedza

17 kwietnia, 16:30

Górnik Strachocina

2-1

Orzeł Faliszówka

17 kwietnia, 16:30

Szarotka Uherce

1-0

Partyzant Targowiska

16 kwietnia, 16:30

Grabowianka Grabówka

2-2

LKS Skołyszyn

17 kwietnia, 15:00

Zgoda Zarszyn

1-3

Kotwica Korczyna

17 kwietnia, 16:30

Gaudium Łężyny

5-2

Iwonka Iwonicz

17 kwietnia, 16:30

Iskra Przysietnica

0-1

Markiewicza Krosno

17 kwietnia, 16:30

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Przełęcz Dukla

19

47

15

2

2

42-12

                           

2.

 Czarni 1910 Jasło

19

45

13

6

0

43-16

                           

3.

 Kotwica Korczyna

19

40

11

7

1

35-15

                           

4.

 Iwonka Iwonicz

19

33

10

3

6

46-34

                           

5.

 LKS Skołyszyn

19

32

8

8

3

36-26

                           

6.

 Partyzant Targowiska

19

28

7

7

5

29-17

                           

7.

 Grabowianka Grabówka

19

27

7

6

6

33-29

                           

8.

 Markiewicza Krosno

19

26

8

2

9

23-38

                           

9.

 Gaudium Łężyny

19

26

7

5

7

35-33

                           

10.

 Szarotka Uherce

19

25

7

4

8

29-27

                           

11.

 Iskra Przysietnica

19

22

5

7

7

27-30

                           

12.

 Górnik Strachocina

19

19

5

4

10

26-39

                           

13.

 Orzeł Bieździedza

19

17

5

2

12

25-40

                           

14.

 Zgoda Zarszyn

19

13

3

4

12

29-44

                           

15.

 Orzeł Faliszówka

19

13

3

4

12

31-57

                           

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

19

6

1

3

15

12-44

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pauza: LKS Izdebki.

       

Wisłok Krościenko Wyżne

2-1

Orzeł Bażanówka

17 kwietnia, 16:30

Leśnik Baligród

0-3

Lotniarz Bezmiechowa

 

(wo)

 

Ekoball Sanok

1-1

Brzozovia Brzozów

17 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko

3-1

Victoria Pakoszówka

17 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

0-2

Wisłok Sieniawa

17 kwietnia, 13:00

Bukowianka Bukowsko

1-3

Iskra Iskrzynia

17 kwietnia, 14:00

LKS Haczów

0-1

Cisy Jabłonica Polska

17 kwietnia, 16:30

Płomień Zmiennica

2-1

LKS Długie

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Ekoball Sanok

21

53

17

2

2

67-16

                           

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

21

41

13

2

6

48-28

                           

3.

 LKS Długie

20

39

12

3

5

35-23

                           

4.

 Sanovia Lesko

21

36

11

3

7

41-31

                           

5.

 Cisy Jabłonica Polska

21

33

11

0

10

42-31

                           

6.

 Orzeł Bażanówka

20

33

9

6

5

39-33

                           

7.

 Iskra Iskrzynia

21

33

10

3

8

46-30

                           

8.

 Victoria Pakoszówka

21

31

9

4

8

42-38

                           

9.

 Płomień Zmiennica

20

29

9

2

9

40-39

                           

10.

 Bukowianka Bukowsko

21

27

8

3

10

33-42

                           

11.

 Wisłok Sieniawa

21

26

8

2

11

41-47

                           

12.

 Błękitni Jasienica Rosielna

21

21

6

3

12

27-45

                           

13.

 Brzozovia Brzozów

21

21

6

3

12

29-48

                           

14.

 LKS Izdebki

20

20

5

5

10

27-47

                           

15.

 Wisłok Krościenko Wyżne

21

19

5

4

12

31-51

                           

16.

 LKS Haczów

20

18

4

6

10

24-34

                           

17.

 Leśnik Baligród

21

22

7

1

13

32-61

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Wisłoka Nowy Żmigród

0-5

Polonia Kopytowa

17 kwietnia, 15:00

KS Zarzecze

5-3

Karpaty Klimkówka

17 kwietnia, 11:00

LKS Osiek Jasielski

0-2

Orzeł Lubla

16 kwietnia, 17:00

Zamczysko Mrukowa

0-1

Ostoja Kołaczyce

17 kwietnia, 13:00

Burza Rogi

1-0

Tęcza Zręcin

17 kwietnia, 16:30

LKS Moderówka

0-4

Sobniów Jasło

17 kwietnia, 11:00

LKS Czeluśnica

2-1

Tempo Nienaszów

16 kwietnia, 16:30

Nafta Jedlicze

2-1

Start Rymanów

17 kwietnia, 15:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Nafta Jedlicze

19

42

13

3

3

47-23

                           

2.

 Zamczysko Mrukowa

19

40

12

4

3

34-21

                           

3.

 Ostoja Kołaczyce

19

38

12

2

5

38-20

                           

4.

 Tempo Nienaszów

19

36

12

0

7

44-24

                           

5.

 Orzeł Lubla

19

36

11

3

5

47-32

                           

6.

 LKS Czeluśnica

19

33

10

3

6

45-30

                           

7.

 Start Rymanów

19

30

9

3

7

38-23

                           

8.

 KS Zarzecze

19

27

8

3

8

32-31

                           

9.

 Wisłoka Nowy Żmigród

19

25

8

1

10

41-51

                           

10.

 LKS Moderówka

19

23

7

2

10

36-40

                           

11.

 Polonia Kopytowa

19

23

7

2

10

33-45

                           

12.

 Sobniów Jasło

19

20

5

5

9

28-36

                           

13.

 Burza Rogi

19

19

6

1

12

27-39

                           

14.

 Karpaty Klimkówka

19

18

5

3

11

35-49

                           

15.

 Tęcza Zręcin

19

16

4

4

11

30-41

                           

16.

 LKS Osiek Jasielski

19

9

2

3

14

24-74

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

LKS Płowce/Stróże Małe

0-0

Juventus Poraż

17 kwietnia, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

2-2

Nelson Polańczyk

17 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

3-4

Jawornik Czarna

17 kwietnia, 13:00

Pionier Średnia Wieś

3-0

LKS Olszanica

17 kwietnia, 16:30

Remix Niebieszczany

0-1

Szarotka Nowosielce

17 kwietnia, 15:00

LKS Odrzechowa

3-1

Orkan Markowce

17 kwietnia, 12:00

Orion Pielnia

0-0

Florian Rymanów Zdrój

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jawornik Czarna

16

40

13

1

2

55-22

                           

2.

 Juventus Poraż

16

34

10

4

2

40-19

                           

3.

 LKS Tarnawa

16

33

10

3

3

53-29

                           

4.

 LKS Olszanica

16

26

8

2

6

30-33

                           

5.

 Pionier Średnia Wieś

16

22

7

1

8

23-30

                           

6.

 Orkan Markowce

16

21

6

3

7

38-39

                           

7.

 LKS Płowce/Stróże Małe

16

21

6

3

7

25-26

                           

8.

 Orion Pielnia

16

21

6

3

7

26-31

                           

9.

 Nelson Polańczyk

16

21

6

3

7

29-36

                           

10.

 LKS Odrzechowa

16

20

6

2

8

27-36

                           

11.

 Szarotka Nowosielce

16

19

5

4

7

28-33

                           

12.

 Remix Niebieszczany

16

18

5

3

8

29-31

                           

13.

 Florian Rymanów Zdrój

16

12

3

3

10

21-41

                           

14.

 Drzewiarz Rzepedź

16

9

2

3

11

28-46

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

LKS Wesoła

0-1

JKS Jasionów

17 kwietnia, 13:00

LKS Lubatowa

0-1

Huragan Jasionka

17 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

3-1

Błękitni Żeglce

17 kwietnia, 13:00

LKS Głowienka

4-3

Jasiołka Świerzowa

17 kwietnia, 15:00

LKS Kombornia

1-0

San Nozdrzec

17 kwietnia, 15:00

LKS Lubatówka

2-3

LKS Trześniów

17 kwietnia, 13:00

Victoria Dobieszyn

2-1

Guzikówka Krosno

17 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jasiołka Jaśliska

16

35

11

2

3

48-28

                           

2.

 LKS Lubatówka

16

31

9

4

3

44-19

                           

3.

 LKS Wesoła

16

30

10

0

6

40-27

                           

4.

 LKS Kombornia

16

29

9

2

5

43-31

                           

5.

 Guzikówka Krosno

16

28

8

4

4

30-14

                           

6.

 San Nozdrzec

16

24

7

3

6

47-45

                           

7.

 Huragan Jasionka

16

23

7

2

7

23-29

                           

8.

 LKS Lubatowa

16

22

6

4

6

38-29

                           

9.

 Jasiołka Świerzowa

16

20

6

2

8

31-38

                           

10.

 LKS Trześniów

16

19

5

4

7

18-33

                           

11.

 JKS Jasionów

16

17

5

2

9

33-45

                           

12.

 Victoria Dobieszyn

16

16

4

4

8

31-41

                           

13.

 LKS Głowienka

16

16

5

1

10

19-47

                           

14.

 Błękitni Żeglce

16

8

2

2

12

21-40

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Liwocz Brzyska

3-1

Zorza Łęki Dukielskie

17 kwietnia, 15:00

Dębowczanka Dębowiec

0-2

Nowy Dwór Makowiska

17 kwietnia, 13:00

Wisłoka Błażkowa

1-2

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

17 kwietnia, 13:00

Victoria Kobylany

1-3

Wisłoka Niegłowice

17 kwietnia, 16:30

Nieplanka Niepla

0-1

Zamczysko Odrzykoń

17 kwietnia, 15:00

Dragon Nowy Glinik

1-1

Jasiołka Szebnie

17 kwietnia, 13:00

Nafta Chorkówka

1-1

Standart Święcany

17 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Victoria Kobylany

16

35

11

2

3

45-19

                           

2.

 Zorza Łęki Dukielskie

16

34

11

1

4

45-24

                           

3.

 Wisłoka Niegłowice

16

33

11

0

5

44-26

                           

4.

 Standart Święcany

16

27

8

3

5

40-28

                           

5.

 Nafta Chorkówka

16

25

7

4

5

37-25

                           

6.

 Liwocz Brzyska

16

24

7

3

6

25-39

                           

7.

 Dragon Nowy Glinik

16

23

6

5

5

29-26

                           

8.

 Zamczysko Odrzykoń

16

21

6

3

7

23-21

                           

9.

 Jasiołka Szebnie

16

20

5

5

6

29-36

                           

10.

 Dębowczanka Dębowiec

16

17

5

2

9

24-41

                           

11.

 Nieplanka Niepla

16

16

3

7

6

13-18

                           

12.

 Wisłoka Błażkowa

16

15

4

3

9

31-34

                           

13.

 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

16

14

3

5

8

19-36

                           

14.

 Nowy Dwór Makowiska

16

8

1

5

10

17-48

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.

       

Zalew Myczkowce

-

LKS II Pisarowce

 

w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:00) odwołany

Bieszczady Jankowce

-

Pogórze Srogów Górny

17 kwietnia, 16:30

LKS Czaszyn

4-2

ULKS Czerteż

17 kwietnia, 13:00

LKS Górzanka

5-0

Krokus Ropienka

17 kwietnia, 13:00

LKS Tyrawa Wołoska

1-0

Otryt Lutowiska

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 LKS II Pisarowce

11

27

9

0

2

34-14

                           

2.

 LKS Czaszyn

12

25

8

1

3

27-15

                           

3.

 Pogórze Srogów Górny

11

20

6

2

3

28-20

                           

4.

 ULKS Czerteż

12

20

6

2

4

26-24

                           

5.

 Otryt Lutowiska

12

17

5

2

5

16-11

                           

6.

 LKS Tyrawa Wołoska

12

15

5

0

7

16-26

                           

7.

 Bieszczady Jankowce

11

15

4

3

4

25-27

                           

8.

 Osława Zagórz

11

14

4

2

5

17-17

                           

9.

 LKS Górzanka

12

11

3

2

7

19-22

                           

10.

 Krokus Ropienka

12

10

3

1

8

19-40

                           

11.

 Zalew Myczkowce

10

7

2

1

7

14-25

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Zryw Dydnia.

       

LKS Głębokie

2-2

Sokół Domaradz

17 kwietnia, 16:30

Victoria Niebocko

2-2

Orły Jabłonka

17 kwietnia, 13:00

LKS Górki

3-1

Beskid Posada Górna

17 kwietnia, 15:00

LKS Golcowa

4-1

Górnik Grabownica Starzeńska

17 kwietnia, 13:00

Jutrzenka Jaćmierz

2-1

LKS Hłudno

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Beskid Posada Górna

12

30

10

0

2

40-14

                           

2.

 LKS Górki

12

30

10

0

2

38-14

                           

3.

 Sokół Domaradz

12

25

8

1

3

27-19

                           

4.

 LKS Golcowa

12

24

8

0

4

39-27

                           

5.

 Jutrzenka Jaćmierz

12

22

7

1

4

30-21

                           

6.

 LKS Głębokie

12

16

5

1

6

27-27

                           

7.

 Victoria Niebocko

12

14

4

2

6

28-27

                           

8.

 LKS Hłudno

11

12

3

3

5

22-24

                           

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

12

10

3

1

8

12-35

                           

10.

 Orły Jabłonka

12

4

1

1

10

17-59

                           

11.

 Zryw Dydnia

11

3

1

0

10

15-28

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Orlew Suchodół (Krosno)

7-1

Iskra Wróblik Szlachecki

17 kwietnia, 13:00

Rotar Węglówka

4-2

Grodzisko Wietrzno

17 kwietnia, 13:00

Orzeł Pustyny

1-2

LKS Milcza

17 kwietnia, 11:00

KS Szczepańcowa

1-2

LKS Wzdów

17 kwietnia, 11:00

Nafciarz Bóbrka

3-0

Beskid Równe

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 LKS Milcza

11

24

8

0

3

32-16

                           

2.

 Rotar Węglówka

11

22

7

1

3

26-20

                           

3.

 Orlew Suchodół (Krosno)

11

20

6

2

3

32-23

                           

4.

 Beskid Równe

11

20

6

2

3

35-22

                           

5.

 Orzeł Pustyny

11

19

6

1

4

29-16

                           

6.

 Nafciarz Bóbrka

11

18

5

3

3

21-16

                           

7.

 KS Szczepańcowa

11

16

5

1

5

28-19

                           

8.

 Grodzisko Wietrzno

11

10

3

1

7

17-34

                           

9.

 LKS Wzdów

11

4

1

1

9

7-44

                           

10.

 Iskra Wróblik Szlachecki

11

4

0

4

7

17-34

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno IV

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.

       

Sparta Osobnica

1-2

Iwełka Iwla

17 kwietnia, 11:00

LKS Łęki Strzyżowskie

1-2

LKS Brzezówka (k. Krosna)

17 kwietnia, 13:00

w Wojaszówce

Wrzos Krempna

0-4

Zorza 03 Łubienko

17 kwietnia, 16:30

Sparta Draganowa

1-3

Chlebianka Chlebna

17 kwietnia, 13:00

Tajfun Łubno Szlacheckie

1-0

Nurt Potok

17 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Iwełka Iwla

12

28

9

1

2

55-16

                           

2.

 Zorza 03 Łubienko

12

27

9

0

3

34-19

                           

3.

 Tajfun Łubno Szlacheckie

12

23

7

2

3

29-18

                           

4.

 Sparta Draganowa

12

21

6

3

3

29-19

                           

5.

 Rędzinianka Wojaszówka

11

17

5

2

4

28-16

                           

6.

 Nurt Potok

12

16

4

4

4

27-23

                           

7.

 Sparta Osobnica

11

15

5

0

6

29-24

                           

8.

 LKS Brzezówka (k. Krosna)

12

12

3

3

6

24-36

                           

9.

 Chlebianka Chlebna

12

12

3

3

6

23-43

                           

10.

 LKS Łęki Strzyżowskie

12

7

2

1

9

16-44

                           

11.

 Wrzos Krempna

12

7

2

1

9

21-57

                           

Źródło: http://www.90minut.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze