fotovideo

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

Imprezy

Dzień Buraka Cukrowego 2016 – Święto plantatorów i cukrowników

Dzień Buraka Cukrowego 2016 – Święto plantatorów i cukrowników W tym roku impreza odbędzie się 3 lipca na terenie Gospodarstwa Rolnego Iżowscy w Besku (powiat sanocki). Dzień Buraka Cukrowego to nie tylko lustracja prezentowanych poletek doświadczalnych, ale również doskonała okazja do zapoznania się  z praktycznym zastosowaniem nowoczesnych metod uprawy, nawożenia, siewu, czy też ochrony roślin.

Więcej...

GOK Besko zaprasza na "Warsztaty ceramiczne dla początkujących"

GOK Besko zaprasza na Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na "Warsztaty ceramiczne dla początkujących" ,  które odbędą się od 16 do 18 marca - modelowanie , 30 i 31 marca 2016 roku - szkliwienie i wypalanie w godz. od 16 do 20 w Sali nr 8 Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. Organizator zapewnia materiały na warsztaty. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej...

Warsztaty- „Kompozycje Wielkanocne”

Warsztaty- „Kompozycje Wielkanocne” Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na warsztaty „Kompozycje Wielkanocne” , które odbędą się w GOKu 15 marca 2016 roku od god. 16.00 - 20.00. Koszt 35 zł ( w tym materiały ). Zapisy pod nr tel. 13 46 01 292. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej...

VI Wystawa Wielkanocna

VI Wystawa Wielkanocna Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku i Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko " Beskowianki " zapraszają na VI WYSTAWĘ WIELKANOCNĄ, która odbędzie się 13 marca 2016 roku od godz 9.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. W programie: - Występy dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek godz. 14.30 - Występy dzieci z klasy 2b -

Więcej...

Dzień Kobiet w Gminie Besko

Dzień Kobiet w Gminie BeskoBesko /  Wójt Gminy Besko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Besku zapraszają wszystkie Panie na spotknie z okazji DNIA KOBIET, które odbędzie się 5 marca 2016 roku o godz 17.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. W programie: - Koncert zespołu " Artefakt " - Pokaz tańca grupy " Antidotum " - Program satyryczny w wykonaniu grupy

Więcej...

Międzynarodowe zawody Danubia Series w short-tracku

Międzynarodowe zawody Danubia Series w short-trackuSANOK / W dniach 15-17 stycznia 2016 r. Arena Sanok, już po raz siódmy będzie gościć uczestników międzynarodowych zawodów Danubia Series w short-tracku.  Około 200 zawodniczek i zawodników z Austrii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Czech, Słowacji, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Turcji , Rosji i Polski rywalizować

Więcej...

Beskidzki Rajd Narciarski "Śladami Dwóch Kardynałów"

Beskidzki Rajd Narciarski BESKID / Gmina Zarszyn przy współpracy z Gminą Komańczą zaprasza na Beskidzki Rajd Narciarski „Śladami Dwóch Kardynałów”, który odbędzie się 6 lutego 2016 roku. Początek o godzinie 8.00 w Pastwiskach. Szczegóły poniżej.

Więcej...

Orszak Trzech Króli w Besku

Orszak Trzech Króli w BeskuBESKO / Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku, ZS Besko, Parafia Besko oraz Orkiestra OSP Besko zapraszają na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2016 roku w Besku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Wieczór Wigilijny w GOK w Besku

Wieczór Wigilijny w GOK w BeskuBESKO / Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku i Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki" zapraszają na Wieczór Wigilijny, który odbędzie się 20 grudnia 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku. Rozpoczęcie o godzinie 14.30. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

IV Kiermasz Bożonarodzeniowy w Besku

IV Kiermasz Bożonarodzeniowy w BeskuBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki" zapraszają wystawców do zgłaszania udziału w IV Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 13 grudnia 2015 w godzinach 8:30-16:00 na sali widowiskowej. Szczegóły na plakacie.  

Więcej...

II Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową [AKTUALIZACJA]

II Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową [AKTUALIZACJA]BESKO / Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki" zapraszają do udziału w II Gminnym Konkursie na własnoręcznie wykonaną Szopkę Bożonarodzeniową. Szczegóły na plakacie.       REGULAMIN KONKURSU SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH 1. Organizatorem Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Więcej...

Powiat Sanocki zaprasza na V Jarmark Bożonarodzeniowy

Powiat Sanocki zaprasza na V Jarmark BożonarodzeniowySANOK / Powiat Sanocki już po raz piąty wspólnie z Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy  organizowany 20 grudnia na Rynku Galicyjskim w Sanoku. Jarmark rozpocznie się o godz. 11 koncertem kolęd w wykonaniu Zespołu „Soul” pod dyrekcją pani Moniki Brewczak. W samo południe na bruk Rynku wkroczy Orkiestra

Więcej...

Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku

Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w BeskuBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie 06.12.2015 roku o godzinie 17.00. Zapisy odbywać się będą w GOK w Besku w pokoju nr 2 lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Rajd Kolejowo-Pieszy Śladami Prymasa Tysiąclecia i inauguracja "Bieszczadzkiego Żaczka"

Rajd Kolejowo-Pieszy Śladami Prymasa Tysiąclecia i inauguracja POWIAT SANOCKI / KOMAŃCZA / Wójt Gminy Komańcza i www.KochamKolej.pl zapraszają na Rajd Kolejowo-Pieszy Śladami Prymasa Tysiąclecia, który odbędzie się 13 grudnia 2015 roku w 34. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, przypadającą w dniu inauguracji połączenia kolejowego Rzeszów-Komańcza-Rzeszów pn. "Bieszczadzki Żaczek". Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Besku

BESKO / Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Szkół w Besku zapraszają na Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Szczegóły na plakacie.    

Więcej...

Od listopada ruszają Jesienne Wieczory z Bajką

Od listopada ruszają Jesienne Wieczory z BajkąBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Beskiej zapraszają wszystkie chętne dzieci w wieku 5-10 lat na III Jesienne Wieczory z Bajką. Zajęcia będą się odbywać w każdy czwartek listopada od godziny 17.00 do 19.00 w sali konferencyjnej GOK w Besku. Zapisy do 30 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku.

Więcej...

III Memoriał Szachowy im. Józefa Rybickiego w Besku

III Memoriał Szachowy im. Józefa Rybickiego w BeskuBESKO / Klub Sportowy LKS Przełom Besko zaprasza na III Memoriał Szachowy im. Józefa Rybickiego, który odbędzie się 4 października 2015 roku o godzinie 10.00. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Dzień Energii w Besku

Dzień Energii w BeskuBESKO / W dniu 8 października 2015 roku w Besku odbędzie się Dzień Energii. W czasie spotkania zostaną przedstawione możliwości finansowania indywidualnych instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych. Szczegółowy program na plakacie.

Więcej...

Jubileuszu 120- lecia Ruchu Ludowego i V Gminne Święto Pieroga

Jubileuszu 120- lecia Ruchu Ludowego i V Gminne Święto PierogaBESKO / Wójt Gminy Besko, Zarząd Powiatowy PSL w Sanoku, Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki" zapraszają na uroczystości Jubileuszu 120-lecia Ruchu Ludowego oraz na V Gminne Święto Pieroga, które odbędą się 13 września 2015 roku w Besku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Dożynki Gminy Besko

Dożynki Gminy Besko 6 września br. odbędą się Dożynki gminy Besko. Zabawa rozpocznie się o godzinie 13:45 zbiórką zaproszonych gości w miejscowości Besko-Poręby. Następnie w planie jest msza święta o godzinie 13:50. Zapraszamy!  

Więcej...

Pożegnanie Lata w Besku

Pożegnanie Lata w BeskuBESKO/ Wójt Gminy Besko i Gminny Ośrodek Kultury w Besku zapraszają na Pożegnanie Lata, które odbędzie się 30 sierpnia 2015 roku. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska. Na uczestników czeka wiele atrakcji: gry i zabawy dla dzieci, wesołe miasteczko i dmuchane zamki. O godzinie 19.00 rozpocznie się dyskoteka z DJ.

Więcej...

IX Wojewódzki Przegląd Orkiest Dętych Woj. Podkarpackiego

IX Wojewódzki Przegląd Orkiest Dętych Woj. Podkarpackiego30 sierpnia br. w Parku Podworkim w Besku odbędzię się IX Wojewódzki Przegląd Orkiest Dętych Woj. Podkarpackiego. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!   Gmina Besko

Więcej...

Jarmark Ikon w Sanoku

Jarmark Ikon w SanokuSANOK / Urząd Miasta w Sanoku organizuje 30 sierpnia 2015 r. (niedziela) uliczną imprezę plenerową adresowaną do turystów i mieszkańców regionu pod nazwą „Jarmark Ikon”. Swój udział w Jarmarku zapowiedzieli liczni artyści i rzemieślnicy z Sanoka i Bieszczadów oraz całego Podkarpacia, w tym: garncarze, kowale, koronkarze, wytwórcy przedmiotów z

Więcej...

XV Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej

XV Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej W ostatni weekend sierpnia odbędzie się trzydniowa impreza pn. "XV Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej". W programie m.in. wystawy zwierząt, konkursy, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Piękna pogoda tylko zaprasza na kolejne wydarzenia, których nie będzie brakować w naszym regionie. Przez cały weekend, od piątku do niedzieli, odbywać się będzie mnóstwo imprez i napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy w dalszym ciągu zapraszają na Solinę gdzie nie brakuje atrakcji. Zaplanowane są również koncerty. Znów na naszym

Więcej...

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze