fotovideo

bikemotoportale

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

Kultura i rozrywka

Dzień Buraka Cukrowego 2016 – Święto plantatorów i cukrowników

Dzień Buraka Cukrowego 2016 – Święto plantatorów i cukrowników W tym roku impreza odbędzie się 3 lipca na terenie Gospodarstwa Rolnego Iżowscy w Besku (powiat sanocki). Dzień Buraka Cukrowego to nie tylko lustracja prezentowanych poletek doświadczalnych, ale również doskonała okazja do zapoznania się  z praktycznym zastosowaniem nowoczesnych metod uprawy, nawożenia, siewu, czy też ochrony roślin.

Więcej...

Majówka Ortograficzna z Sienkiewiczem

Majówka Ortograficzna z SienkiewiczemWójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku, Stowarzysenie Miłóśników Ziemi Beskiej oraz ZZS Besko zapraszają na Majówkę Ortograficzną z Sienkiewiczem. W trakcie majówki odbędzie się dyktando o "Pióro Wójta". Dyktando odbędzie się  2 maja 2016 roku o godz. 11.00 w Gminnym Ośrdku Kultury w Besku - sala konferencyjna.

Więcej...

GOK Besko zaprasza na "Warsztaty ceramiczne dla początkujących"

GOK Besko zaprasza na Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na "Warsztaty ceramiczne dla początkujących" ,  które odbędą się od 16 do 18 marca - modelowanie , 30 i 31 marca 2016 roku - szkliwienie i wypalanie w godz. od 16 do 20 w Sali nr 8 Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. Organizator zapewnia materiały na warsztaty. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej...

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.2

  GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.2 Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz parafia Besko zapraszają na kolejny film z cyklu "Bóg bogaty w miłosierdzie", projekcja trzecia  " Św Filip Neri " cz.2 ,  która odbędzie się 29 lutego 2016 roku o godz 18.00 w Sali konferencyjnej ( 1 piętro ) Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Więcej...

Warsztaty- „Kompozycje Wielkanocne”

Warsztaty- „Kompozycje Wielkanocne” Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na warsztaty „Kompozycje Wielkanocne” , które odbędą się w GOKu 15 marca 2016 roku od god. 16.00 - 20.00. Koszt 35 zł ( w tym materiały ). Zapisy pod nr tel. 13 46 01 292. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej...

IV Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę

IV Konkurs na Najpiękniejszą PisankęBesko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza do udziału w "IV Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę " .  Pracekonkursowe należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w besku ul. Starowiejska 64 38-524 Besko, pok. nr 1 do dnia 10.03.2016 r. w  godz 10.00 - 18.00 . Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 13 marca 2016r. podczas

Więcej...

VI Wystawa Wielkanocna

VI Wystawa Wielkanocna Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku i Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko " Beskowianki " zapraszają na VI WYSTAWĘ WIELKANOCNĄ, która odbędzie się 13 marca 2016 roku od godz 9.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. W programie: - Występy dzieci z Przedszkola Sióstr Felicjanek godz. 14.30 - Występy dzieci z klasy 2b -

Więcej...

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.1

GOK Besko zaprasza na film Św. Filip Neri cz.1 Besko /  Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz parafia Besko zapraszają na kolejny film z cyklu "Bóg bogaty w miłosierdzie", projekcja druga  " Św Filip Neri " cz.1 ,  która odbędzie się 22 lutego 2016 roku o godz 18.00 w Sali konferencyjnej ( 1 piętro ) Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY  

Więcej...

Dzień Kobiet w Gminie Besko

Dzień Kobiet w Gminie BeskoBesko /  Wójt Gminy Besko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Besku zapraszają wszystkie Panie na spotknie z okazji DNIA KOBIET, które odbędzie się 5 marca 2016 roku o godz 17.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Besku. W programie: - Koncert zespołu " Artefakt " - Pokaz tańca grupy " Antidotum " - Program satyryczny w wykonaniu grupy

Więcej...

Pomóżmy Krystianowi!

Pomóżmy Krystianowi!SANOK / W dniu 12 lutego w Auli PWSZ Sanok odbędzie się koncert charytatywny dla Krystiana Mermera, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznał porażenia kończyn dolnych. W skutek tego mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. W czasie koncertu będą zbierane środki na długotrwałą rehabilitację Krystiana, aby mógł ponownie stanąć na nogi.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

BIESZCZADY / W ten weekend czekają na nas przede wszystkim wystawy oraz Ogólnopolska Olipmiada Młodzieży w Sportach Zimowych, która będzie miała miejsce w Sanoku. Szczegóły poniżej. 5 lutego   XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych SANOK / W dniach 5-7 lutego 2016 r. w Sanoku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, na

Więcej...

Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Besku

Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w BeskuGminny Ośrodek Kultury w Besku oraz Grupa Wolontaryjna K.M.P zapraszają dzieci klas 0-3 na zajęcia feryjne. Zajęcia odbywać się będą w dniach od 15 do 19 lutego 2016 roku w godzinach od 9.30 do 12.30. Zapisy prowadzone będą do 11 lutego 2016 roku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Koncert Noworoczny w GOK w Besku

Koncert Noworoczny w GOK w BeskuBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na „Koncert Noworoczny”, który odbędzie się 31 stycznia 2016 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Besku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Koncert Noworoczny studentów PWSZ Sanok

Koncert Noworoczny studentów PWSZ SanokSANOK / Studenci Zakładu Edukacji Artystyczne w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 27 stycznia 2016 roku o godzinie 17.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym. Wstęp wolny.

Więcej...

Warsztaty wikliniarskie w GOK w Besku

Warsztaty wikliniarskie w GOK w BeskuBESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na „Warsztaty plecionkarskie”, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w sali nr 8 w dniach od 22 do 26 lutego 2016 roku, w godzinach od 16.00 do 20.00. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Wykłady otwarte "Fotografie traw - małe jest piękne"

Wykłady otwarte SANOK / Naukowe Koło Fotografii Przyrodniczej FOTOsynteza działające w PWSZ Sanok oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na wykłady otwarte, które odbędą się 27.01.2016r. o godz. 17:00 w Auli Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedyBIESZCZADY / W ten weekend zapraszamy głównie na XII Przegląd Filmów Górskich w Ustrzyckim Domu Kultury. Wciąż trwa okres Bożonarodzeniowy, więc w Czarnej możemy zobaczyć Widowisko Bożonarodzeniowe "Herody" lub wybrać się na Bieszczadzkie Spotkanie z Kolędą i Pastorałką w Lutowiskach. Szczegóły poniżej. 22 stycznia XII Przegląd Filmów Górskich

Więcej...

Projekcja filmu "Rozumiemy się bez słów" w GOK Besko

Projekcja filmu BESKO / Gminny Ośrodek Kultury w Besku zaprasza na projekcję filmu „Rozumiemy się bez słów”, która odbędzie się 25 stycznia 2016 r. o godzinie 19.00 w sali widowiskowej w GOK Besko. Wstęp wolny.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

BIESZCZADY / W ten weekend czeka na nas wiele atrakcji. Z całą pewnością warto wybrać się na Międzynarodowe Zawody Danubia Series w short-tracku, które odbędą się na sanockiej Arenie. Dla osób uwielbiających zimę i zimno mamy też dobrą wiadomość. Do gminy Solina zawitają na dniach morsi z całego świata. Z kolei wszyscy, którzy uwielbiają

Więcej...

Międzynarodowe zawody Danubia Series w short-tracku

Międzynarodowe zawody Danubia Series w short-trackuSANOK / W dniach 15-17 stycznia 2016 r. Arena Sanok, już po raz siódmy będzie gościć uczestników międzynarodowych zawodów Danubia Series w short-tracku.  Około 200 zawodniczek i zawodników z Austrii, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Czech, Słowacji, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Turcji , Rosji i Polski rywalizować

Więcej...

Beskidzki Rajd Narciarski "Śladami Dwóch Kardynałów"

Beskidzki Rajd Narciarski BESKID / Gmina Zarszyn przy współpracy z Gminą Komańczą zaprasza na Beskidzki Rajd Narciarski „Śladami Dwóch Kardynałów”, który odbędzie się 6 lutego 2016 roku. Początek o godzinie 8.00 w Pastwiskach. Szczegóły poniżej.

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

BIESZCZADY / Święta co prawda już za nami, ale w Ustrzyckim Domu Kultury możemy jeszcze poczuć ich namiastkę, uczestnicząc w kolędowaniu i oglądając jasełka. Aktywne panie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach twórczych organizowanych przez Kasię Smolarek w Wetlinie. Natomiast na miłośników kina czeka przegląd najciekawszych filmów 15. MFF

Więcej...

Orszak Trzech Króli w Besku

Orszak Trzech Króli w BeskuBESKO / Wójt Gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku, ZS Besko, Parafia Besko oraz Orkiestra OSP Besko zapraszają na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2016 roku w Besku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

IV Rodzinne Kolędowanie w roku Jana Pawła II

IV Rodzinne Kolędowanie w roku Jana Pawła IIBESKO / Fundacja "Otwarte drzwi" zaprasza na IV Rodzinne Kolędowanie w roku Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się 27 grudnia o godzinie 15.00 w Domu Ludowym w Besku obok Zespołu Szkół. Szczegóły na plakacie.  

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy Ostatni weekend przed świętami zaczyna się już wkrótce. Spędzmy go w radosnym nastroju z otwartym umysłem. Odwiedzmy świąteczne wystawy, wstąpmy po drodze na Jarmark do Sanoka, a nastepnie udajmy się na wigilię, która organizowana jest w miejscowości Besko. Mieszkańców Gminy Bukowsko i nie tylko, zapraszamy na jasełka w niedzielę. Przygotowania do

Więcej...

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze