maciek1

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

5 items tagged "Powiat Sanocki"

Wyników 1 - 5 z 5

Wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego

Category: Podkarpacie
Utworzone: wtorek, 25, listopad 2014 11:07

Podajemy oficjalne wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego na obszarze Powiatu Sanockiego.

 logo

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe: 6071 głosów

SOBIERAJ Dariusz Wojciech

902 głosy

POSPOLITAK Maria Halina

2 287 głosów

BRIL Joanna Katarzyna

95 głosów

ŚNIEŻEK Kazimierz

384 głosy

BOSAK Andrzej Stanisław

125 głosów

CYRAN Justyna Maria

132 głosy

KACZOR Maria

262 głosy

BIESZCZAD Daniel

151 głosów

MAJDA Stanisław Józef

85 głosów

HEJNAR Marek Jacek

71 głosów

PASZKIEWICZ Ryszard

367 głosów

CHORĄŻAK-TABISZ Marta Małgorzata

161 głosów

SKUBISZ Marta Janina

149 głosów

PIĘTA Mirosław Robert

55 głosów

BAWOR Anna

74 głosy

GAJEWSKA Magdalena Natalia

771 głosów

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia: 276 głosów  

BODNIAK Sławomir Karol

59 głosów

KOCOT Izabela Krystyna

40 głosów

WOJDYŁA Justyna Maria

98 głosów

DYBAŚ Paweł

56 głosów

SIEŃKOWSKI Zbigniew Witold

23 głosy

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: 12 906 głosów  

PIÓRO Tadeusz Wacław

8 145 głosów

KUROWSKA Maria Stanisława

244 głosy

DROZD Adam Tomasz

2 471 głosów

CHILIK Dorota

105 głosów

ZAJĄC Wojciech Stanisław

523 głosy

TUREK Władysław

92 głosy

SUDOŁ Ewa Grażyna

174 głosy

BORCZ Jerzy

86 głosów

ŚNIEŻEK Adam Walenty

262 głosy

KRYGOWSKA Krystyna Anna

110 głosów

BARAN Bernard Władysław

100 głosów

RUCHLEWICZ Anna Jadwiga

92 głosy

BERKOWICZ Adam Roman

15 głosów

BARANOWSKA Ewa Elżbieta

319 głosów

KRZANOWSKI Wacław Henryk

57 głosów

GUŻKOWSKI Rafał Daniel

111 głosów

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP: 5 865 głosów  

FRYDRYCH Joanna Zofia

647 głosów

MIKLICZ Sławomir

4 004 głosy

POMPROWICZ Dariusz Jarosław

28 głosów

SŁYŚ Stanisław Józef

29 głosów

RACZKOWSKI Dariusz Roman

132 głosy

RACHWAŁ Katarzyna Anna

63 głosy

GÓRAK Marek Wacław

26 głosów

ZAJĄC Andrzej Stanisław

157 głosów

BŁAŻOWSKA Anna Urszula

311 głosów

ŁYSIK Małgorzata

22 głosy

SZPIŁYK Halina

27 głosów

KACZMARYK Stanisław Jerzy

21 głosów

WĄTRÓBSKA Sylwia Maria

28 głosów

CZECH Jan

156 głosów

JERZYK Zygmunt Michał

11 głosów

SZURLEJ Joanna Katarzyna

203 głosy

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy: 553 głosy  

KRZANOWSKI Jan Franciszek

181 głosów

NIEMIEC Agnieszka

80 głosów

SZCZEPEK Artur

51 głosów

WIŚNIOWSKA-BOTIUK Wanda

9 głosów

SKWARA Małgorzata

13 głosów

WIŚNIOWSKA Edyta Maria

12 głosów

MAŁEK Zofia

31 głosów

OWOC Wojciech Paweł

46 głosów

ROKOSZ Piotr Andrzej

11 głosów

GÓRCZANY Edyta

10 głosów

DYDEK Bartłomiej Krystian

17 głosów

PISZCZEK Tomasz

27 głosów

PISKOŃ Damian Paweł

7 głosów

WOJCIESZEK Emilia Małgorzata

9 głosów

SOŁTYSIK Arkadiusz Krzysztof

49 głosów

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem: 2 197 głosów  

KONIECZNY Janusz Kazimierz

1 329 głosów

PIĘKOŚ-GLIWSKA Dorota Agata

100 głosów

BRAJA Zbigniew Jerzy

97 głosów

BOROWCZAK Anna Maria

264 głosy

SKUBISZ Józef Antoni

36 głosów

DULIAN Stanisław

15 głosów

BARAŃSKI Robert Marcel

21 głosów

ŁOKAJ Tadeusz Antoni

20 głosów

BLAMA Agnieszka

19 głosów

PASTERNAK Anna

96 głosów

EKIERT Piotr

29 głosów

BĘBEN Gabriela Agnieszka

13 głosów

MARYNOWICZ Marek Tomasz

96 głosów

KOBAK Kazimierz

10 głosów

KARPACIŃSKA Beata Łucja

12 głosów

STACHACZYŃSKA Izabela Janina

40 głosów

Lista 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke: 1 649 głosów  

MAZUR Krzysztof

313 głosów

GADOMSKI Conrad Maxymilian

1 104 głosów

DYMIŃSKI Piotr Konrad

44 głosów

FRANCZAK Stanisław

31 głosów

LENIOWSKA Beata

23 głosy

DUBNIEWICZ Mira Anna

15 głosów

KONIECZNA Agata

76 głosów

PIEKARZ Karina Magdalena

43 głosy

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Twój Ruch: 207 głosów  

ŁABA Agnieszka Katarzyna

64 głosy

STRZĘPEK Paweł Ryszard

15 głosów

ROGOWSKA Kamila Katarzyna

31 głosów

MACIUPA Patryk Michał

14 głosów

LUBIŃSKA Edyta Danuta

18 głosów

KOWAL Anna Justyna

36 głosów

DRATWA Luiza Maria

14 głosów

WASIEWICZ Karol

15 głosów

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Samoobrona: 119  

MACHNIK Krzysztof

24 głosy

SZPAK Beata

31 głosów

KRAJEWSKA Agnieszka Monika

14 głosów

BIENIAS Patrycja Alicja

8 głosów

MAKOWSKI Bogdan Piotr

14 głosów

STEFANIK Zygmunt Grzegorz

28 głosów

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów na radnych Powiatu Sanockiego

Category: Region
Utworzone: czwartek, 16, październik 2014 13:45

iko wyb2014

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Rady Powiatu Sanockiego.

 

 

Pozycja

Nazwisko i imiona

Okręg

Komitet wyborczy

1

PIESZCZOCH Robert

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

JAWOR Witold

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

KOCOŃ Józef

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

MARSZAŁEK Bolesław

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

BĘTKOWSKA Bogumiła

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

ĆWIĄKAŁA Józef

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

CZAJNIK Renata Genowefa

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

FORYS Władysław Wiesław

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

PIEROŻAK Alicja

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

PATAŁA Ewa Maria

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

STRUŚ Bogdan Marek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

MUSZYŃSKA Marta Teresa

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

RZESZUTEK Jolanta

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

FLOREK Bogdan Marek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

DĄBROWSKA Małgorzata

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

CARKOWSKI Dariusz Jan

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

ZAJDEL Władysław

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

FUKSA Agnieszka Renata

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

GŁÓD Jacek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

KOLANO Piotr Paweł

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

11

GAWLEWICZ Tomasz Roman

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

12

SARNA Stanisław

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

13

BAJGER Wiesław Antoni

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

14

DULBA Tomasz Daniel

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

15

URUSKA Karolina Barbara

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

16

PILCH Małgorzata Iwona

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

WOJNAROWSKI Piotr Marcin

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

PARADIUK Wojciech Rafał

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

MIELNIKIEWICZ Stanisław

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

TREBENDA Anna Zofia

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

MARCZAK Kazimierz Jan

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

DROZD Justyna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

MLECZKO Marcin Józef

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

KOBRZYŃSKA Katarzyna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

JAKIMA Anna Zofia

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

KORONA Anna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

SZAŁANKIEWICZ Tadeusz Wincenty

1

KW Platforma Obywatelska RP

2

MIKOŁAJEK Ryszarda

1

KW Platforma Obywatelska RP

3

JĘCZKOWSKI Dariusz Piotr

1

KW Platforma Obywatelska RP

4

DUDA Andrzej Władysław

1

KW Platforma Obywatelska RP

5

ŚWIERNIAK Anna Teresa

1

KW Platforma Obywatelska RP

6

ŚNIEŻEK Marcin

1

KW Platforma Obywatelska RP

7

GONDELA Ryszard Witold

1

KW Platforma Obywatelska RP

8

ŻYŁKA Bogumiła

1

KW Platforma Obywatelska RP

9

WOJTOŃ Magdalena Maria

1

KW Platforma Obywatelska RP

1

PODGÓRSKI Piotr

2

KW Platforma Obywatelska RP

2

MIELNIK Anna

2

KW Platforma Obywatelska RP

3

NOWAKOWSKA Beata Grażyna

2

KW Platforma Obywatelska RP

4

DŁUGOSZ Tomasz Józef

2

KW Platforma Obywatelska RP

5

DYRKACZ -DÜPRE Beata Anna

2

KW Platforma Obywatelska RP

6

ŚWIERNIAK Wacław Jan

2

KW Platforma Obywatelska RP

1

NIŻNIK Sebastian Piotr

3

KW Platforma Obywatelska RP

2

KORDELA - BORCZYK Zofia Małgorzata

3

KW Platforma Obywatelska RP

3

KOWALSKI Zdzisław Ryszard

3

KW Platforma Obywatelska RP

4

PANEK Tadeusz Janusz

3

KW Platforma Obywatelska RP

5

SAWICKA Małgorzata Iwona

3

KW Platforma Obywatelska RP

6

SIWIEC Andrzej Zbigniew

3

KW Platforma Obywatelska RP

7

KOPECKA Katarzyna Magdalena

3

KW Platforma Obywatelska RP

8

FIC Edward

3

KW Platforma Obywatelska RP

9

SOŁTYS Mariusz Robert

3

KW Platforma Obywatelska RP

10

SUDYKOWSKA - PACZEŚNIAK Jolanta Stanisława

3

KW Platforma Obywatelska RP

11

LEŚNIAK Lesław

3

KW Platforma Obywatelska RP

12

FIL Krzysztof Lesław

3

KW Platforma Obywatelska RP

13

BŁAŻOWSKA Anita

3

KW Platforma Obywatelska RP

14

MRUGAŁA Bartosz Wojciech

3

KW Platforma Obywatelska RP

15

WAWRZKIEWICZ Magda Joanna

3

KW Platforma Obywatelska RP

16

RUDNICKI Artur Rudolf

3

KW Platforma Obywatelska RP

1

HADUCH Agnieszka Aldona

4

KW Platforma Obywatelska RP

2

CHROMIAK Stanisława Irena

4

KW Platforma Obywatelska RP

3

PROĆKO Marian

4

KW Platforma Obywatelska RP

4

GANKIEWICZ Tomasz

4

KW Platforma Obywatelska RP

5

FUTYMA Izabela

4

KW Platforma Obywatelska RP

6

CHUTKOWSKA Celina Jadwiga

4

KW Platforma Obywatelska RP

7

KLECHA Jerzy

4

KW Platforma Obywatelska RP

8

HRYSZKO Anna Karolina

4

KW Platforma Obywatelska RP

9

SZAŁANKIEWICZ Jerzy

4

KW Platforma Obywatelska RP

10

POPOWICZ Damian Paweł

4

KW Platforma Obywatelska RP

1

WÓJCIAK Igor Paweł

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

BURCZYK Joanna

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

DROZD Agnieszka

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

GRABEK Marek Czesław

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

ZABIEGA Zdzisława Romana

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

SKRIPKARIUK Elżbieta Zofia

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

HYDZIK Arkadiusz Adam

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

ZAUCHA Mariusz Adam

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

ADAMSKA Elżbieta Maria

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

JAKUBASZEK Wojciech Stanisław

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

KRAWCZYK Wacław

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

SZPARA Marek

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

GIBA Bogusława

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

BOCHNAK Piotr Paweł

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

GÓRKA Monika Anna

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

KUŁAKOWSKA - LIS Joanna Maria

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

OCH Waldemar

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

RYCHLICKI Andrzej Albin

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

PENAR Irena Maria

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

MINDUR Adam Stanisław

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

KORNECKI Grzegorz Ludwik

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

DZIUBAN Beata Teresa

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

ZOSZAK Robert Marek

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

JAYKO Bernard

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

JASTRZĘBSKA Bożena

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

OLENDER Kazimierz Tadeusz

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

11

WESOŁKIN Wojciech Marian

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

12

WĘGRZYŃSKA Grażyna

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

13

FUTYMA Kazimiera Maria

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

14

KRAUZE Mieczysław Janusz

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

15

KAMIŃSKA Anna Katarzyna

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

16

DELEKTA Damian

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

FUTYMA Marian

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

WOLWOWICZ Stanisław Andrzej

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

WANIELISTA - KAFARA Aneta Bożena

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

KNUREK Longin Jan

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

ROLNIK Marek

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

DOMAŃSKA Lucyna Bernadetta

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

MICHALAK Andrzej Roman

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

ZOSZAK - SZOLC Stanisława

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

SROKA Magdalena Krystyna

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

JAKUBOWSKI Krzysztof Jakub

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

KONIECZNY Roman Wincenty

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

BIELEŃ Zbigniew Kazimierz

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

MARCZAK Ewa Maria

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

ŁAJKOSZ- GERENT Elżbieta

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

BĘTKOWSKI Bogdan Stanisław

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

SZYBKA Małgorzata Stefania

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

LUTOMSKA Elżbieta Maria

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

HANUS Tadeusz Marek

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

FOLTA Jan Franciszek

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

ZUBA Jerzy Mariusz

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

CZECH Katarzyna Gertruda

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

IZDEBSKA Wanda

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

OSENKOWSKA Iwona Teresa

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

KRAJNIK Janusz Mieczysław

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

GIBA Jan

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

WĘGRZYN Kazimierz Zdzisław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

CHROBAK Andrzej Bogusław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

LATUSEK Ewa Stanisława

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

ROMANIAK Andrzej Paweł

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

BISKUP Damian Stanisław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

HYDZIK Joanna

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

SZYBIAK Waldemar

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

SZCZEPAŃSKA Agnieszka

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

MARCINKOWSKI Jan

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

10

WOJTUSZEWSKA Wanda

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

11

KOZAK Grzegorz Andrzej

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

12

BALIŃSKI Robert

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

13

JURASIŃSKA - SKOTNICKA Krystyna

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

14

SWORST Mirosław Witold

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

15

KOCHAN Agnieszka

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

16

RADWAŃSKI Andrzej Bożydar

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

CECUŁA Janusz Henryk

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

GALANT Tadeusz Grzegorz

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

HERDYŃSKA Anna Jadwiga

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

BRYGIDYN Agata

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

PETRYK Wojciech Paweł

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

DZIERŻAWSKA - ŚWIDER Renata

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

KOPCZYK Piotr Łukasz

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

BODZIAK Iwona

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

BUCZEK Józef

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

10

GIBAŁA Zbigniew

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

SZARYJ Michał

1

KWW Przyjazny Powiat

2

GOMUŁKA Joanna Agnieszka

1

KWW Przyjazny Powiat

3

RYDZ - SMOLIK Urszula Maria

1

KWW Przyjazny Powiat

4

HNAT Dariusz Stanisław

1

KWW Przyjazny Powiat

5

NOWAK - ADAMOWSKA Jolanta Anna

1

KWW Przyjazny Powiat

6

SPALIŃSKI Maciej Bogdan

1

KWW Przyjazny Powiat

7

GAJEWSKA Anna Maria

1

KWW Przyjazny Powiat

8

WOŹNIAK Piotr

1

KWW Przyjazny Powiat

1

DŁUGOSZ Jan

2

KWW Przyjazny Powiat

2

KOZAKIEWICZ Anna

2

KWW Przyjazny Powiat

3

SAWCZYSZYN Krystyna Teresa

2

KWW Przyjazny Powiat

4

KOWALCZYK Józef

2

KWW Przyjazny Powiat

5

PAWŁOWSKI Jakub Michał

2

KWW Przyjazny Powiat

1

BOROWCZAK Ziemowit

3

KWW Przyjazny Powiat

2

PYTLOWANY Zygmunt Stanisław

3

KWW Przyjazny Powiat

3

ZGŁOBICKA Ewa Teresa

3

KWW Przyjazny Powiat

4

MALISZEWSKA Renata Elżbieta

3

KWW Przyjazny Powiat

5

DOMAŃSKI Maciej

3

KWW Przyjazny Powiat

6

STAREJKI Henryk Józef

3

KWW Przyjazny Powiat

7

SIEKIERZYŃSKA Lucyna Magdalena

3

KWW Przyjazny Powiat

8

WAL Krzysztof

3

KWW Przyjazny Powiat

9

STABRYŁA Agnieszka

3

KWW Przyjazny Powiat

10

PASZTYŁA Grzegorz Seweryn

3

KWW Przyjazny Powiat

1

KARCZYŃSKI Marcin

4

KWW Przyjazny Powiat

2

SASKO Krzysztof Stanisław

4

KWW Przyjazny Powiat

3

ROMANIUK Jolanta Beata

4

KWW Przyjazny Powiat

4

DEREŃ Grażyna Małgorzata

4

KWW Przyjazny Powiat

5

ŚWIĘTEK Maria Wiktoria

4

KWW Przyjazny Powiat

6

RUDY Ewa Patrycja

4

KWW Przyjazny Powiat

7

DEREŃ Adam Krzysztof

4

KWW Przyjazny Powiat

1

BOREK Grażyna

1

Komitet Wyborczy PSL  

2

JAŚLAR Jan Henryk

1

Komitet Wyborczy PSL  

3

WOLAŃSKI Kazimierz Marek

1

Komitet Wyborczy PSL  

4

KUCZMA Jan Paweł

1

Komitet Wyborczy PSL  

5

NAGÓRZAŃSKA - GAŁ Danuta

1

Komitet Wyborczy PSL  

6

WĘGRZYN Emil

1

Komitet Wyborczy PSL  

7

SZAŁANKIEWICZ Aneta Helena

1

Komitet Wyborczy PSL  

8

DOŁŻYCKA - MYĆKA Ewa Janina

1

Komitet Wyborczy PSL  

9

IŻOWSKI Adam Józef

1

Komitet Wyborczy PSL  

10

MAJKA Grzegorz Łukasz

1

Komitet Wyborczy PSL  

1

STRZYŻ Krzysztof Dariusz

2

Komitet Wyborczy PSL  

2

SZARY Anna Maria

2

Komitet Wyborczy PSL  

3

MĄKA Edward Piotr

2

Komitet Wyborczy PSL  

4

MOTAS - STABRYŁA Katarzyna

2

Komitet Wyborczy PSL  

5

TOBIASZ Dorota

2

Komitet Wyborczy PSL  

6

FAL Stanisław

2

Komitet Wyborczy PSL  

1

WOSIK Alicja Barbara

3

Komitet Wyborczy PSL  

2

JUSZCZYK Krzysztof

3

Komitet Wyborczy PSL  

3

KOCZEŃ Ryszard

3

Komitet Wyborczy PSL  

4

KOWAL Marian Michał

3

Komitet Wyborczy PSL  

5

TUTAK Stanisław Marek

3

Komitet Wyborczy PSL  

6

JARA Marianna

3

Komitet Wyborczy PSL  

7

NIEMIEC - KUKUŁKA Agnieszka Agata

3

Komitet Wyborczy PSL  

8

PASTUSZCZAK Marek

3

Komitet Wyborczy PSL  

1

CZUBEK Marian Paweł

4

Komitet Wyborczy PSL  

2

STABRYŁA Stanisław

4

Komitet Wyborczy PSL  

3

WĘGRZYNIAK Monika

4

Komitet Wyborczy PSL  

4

SZMYD Dariusz Adrian

4

Komitet Wyborczy PSL  

5

STABRYŁA Eugeniusz

4

Komitet Wyborczy PSL  

6

KAPUSTYŃSKA Marzena

4

Komitet Wyborczy PSL  

7

DUDKA Ewa Natalia

4

Komitet Wyborczy PSL  

8

KOBIAŁKA Janina

4

Komitet Wyborczy PSL  

9

ZIEMLEWICZ Piotr Bogumił

4

Komitet Wyborczy PSL  

10

WOLANIN Marek Jerzy

4

Komitet Wyborczy PSL  

 

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów na radnych Powiatu Sanockiego

OGŁOSZENIE POWIATOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ w Sanoku

Category: Region
Utworzone: poniedziałek, 29, wrzesień 2014 13:19

POWIATOWA KOMISJA WYBORCZA

w Sanoku

Na podstawie postanowienia Komisarza Wyborczego w Krośnie z dnia 22.09.2014 r. została powołana Powiatowa Komisja Wyborcza
w Sanoku w składzie:

  1. Elżbieta DOMAŃSKA  – Przewodniczący PKW,
  2. Wanda BOGACZEWICZ –GŁOWIŃSKA – Z-ca Przewodniczącego PKW,
  3. Katarzyna BORYS – Członek PKW,
  4. Alicja BYTNIEWSKA – Członek PKW,
  5. Łukasz OLEK – Członek PKW,
  6. Wojciech PAJESTKA  – Członek PKW,
  7. Albert PLEŚNIAK – Członek PKW,
  8. Łukasz STACH – Członek PKW
  9. Wojciech STYSZKO – Członek PKW.

Siedziba Powiatowej Komisji Wyborczej:

Budynek Starostwa Powiatowego w Sanoku,

38-500 Sanok, ul. Rynek 1

III piętro, pokój nr 40

Tel. kontaktowy 0134652905

Na posiedzeniu Powiatowej Komisji Wyborczej w dniu 26.09.2014 r.  ustalony został następujący plan dyżurów w zakresie przyjmowania zgłoszeń i rejestracji list kandydatów na radnych:

  • 29.09.2014 r.     - w godzinach od 15.00-16.00
  • 30.09.2014 r.     - w godzinach od 15.00-16.00
  • 01.10.2014 r.     - w godzinach od 15.00-18.00
  • 02.10.2014 r.     - w godzinach od 15.00-18.00
  • 03.10.2014 r.     - w godzinach od 11.00-17.00
  • 06.10.2014 r.     - w godzinach od 11.00-17.00
  • 07.10.2014 r.     - w godzinach od   8.00-24.00

Przewodnicząca

Powiatowej Komisji Wyborczej

    w Sanoku

                                                                                 

                                                                                   SSR Elżbieta Domańska  

 
2014.jpg
Urząd Gminy Besko

PO i PiS wygrywają wybory do Parlamentu Europejskiego

Category: Wiadomości
Utworzone: wtorek, 27, maj 2014 11:24

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Zwycięzcami okazały się Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość. 

W powiecie sanockim ogólna frekwencja wyniosła niewiele, bo zaledwie 21%. Największa była w gminie Sanok, najmniejsza w gminie Tyrawa Wołoska i gminie Komańcza. Najwięcej głosów (41,08%) otrzymało Prawo i Sprawiedliwość, najmniej Europa Plus Twój Ruch (1,76%). Drugie miejsce zajęło PO z 25,15% głosów. Dużym zaskoczeniem okazał się Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwina-Mikke, który uzyskał 6,08%. Z PiS-u najwięcej głosów otrzymał Tomasz Poręba, zaś z PO Elżbieta Łukacijewska.

logo

Źródło: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl

Urzędy

Category: Uncategorised
Utworzone: środa, 18, styczeń 2012 20:47

Urząd Gminy Besko

ul. Podkarpacka 5, 38-524 Besko

tel.: +48 134673061
fax: +48 134673520

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

0-13 467 33 19 - Wójt

0-13 467 30 61 - sekretariat
0-13 467 33 18 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej


Urząd Gminy Zarszyn

ul. Bieszczadzka74, 38-530 Zarszyn

tel. 13 467 10 01, 13 467 10 38, 13 467 10 48, 13 467 16 50, fax 13 467 10 01 wew. 51

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.zarszyn.pl/

godziny urzędowania: Od poniedziałku do piątku, od 7.30do 15.30

 


Urząd Gminy Bukowsko
Bukowsko 290, 38-505 Bukowsko 

tel: 13 4674015, 13 4674024, 13 4674032

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.komancza.pl/


Urząd Gminy Komańcza

Komańcza 166, 38-543 Komańcza

Tel. (+48) 13 46 77 035

Fax. (+48) 13 46 77 035 wew. 46

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Urząd Gminy Sanok
ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok
tel. +48 13 46 56 551
fax: + 48 13 46 56 553
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Gmina Miasta Sanoka

ul. Rynek 1, 38 - 500 Sanok

Tel.: (13) 46 - 52 - 811 (centrala)
(13) 46 - 52 - 800 (sekretariat Burmistrza)
 Fax.: (13) 46 - 30 - 890

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: poniedziałek: 7:30 - 17:30, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30


Urząd Gminy Tyrawa Wołoska
Tyrawa Wołoska 175, 38-535 Tyrawa Wołoska

Tel. (013) 46 56 931
fax. (013) 46 56 924
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Urząd Miasta i Gminy Zagórz
ul.: 3 Maja 2, 38-540 Zagórz
tel.: 13.46.22.062
fax: 13.492.41.21
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Starostwo Powiatowe w Sanoku
ul. Rynek 1, 38-500 Sanok

tel.: 13 46 52 900
fax: 13 46 52 988
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-sanok.pl


Urząd Skarbowy w  Sanoku
ul. Sienkiewicza  1
38-500 Sanok

Godziny pracy: poniedziałek - 7.15- 18.00, wtorek - piątek   7.15- 15.15

Centrala tel.: 134641490

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Inspektorat ZUS w Sanoku,

ul. Konarskiego 20, 38-500 Sanok,

telefon: 13 46 51 100


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku

38-500 Sanok, ul. Jezierskiego 21

Zespół rodzinnej opieki zastępczej tel. 13-46-46-570

Zespół obsługi PFRON tel. 13-46-46-580

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

ul. Rymanowska 20A, 38-500 Sanok

tel. 13 4657 000

fax +48 13 46 57 001

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.pup.sanok.pl


Urząd Stanu Cywilnego w Sanoku

ul. Rynek 1, 38-500 Sanok

Tel. 134657600; 46529
Fax 134652988

 

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze

  • III Gminny Konkurs na własnoręcznie wykonaną Szopkę Bożonarodzeniową
    wykrojniki do blach 16.09.2017 19:58
    Super artykuł. Chętnie będę się przyglądać kolejnym wpisom autora, bo zapowiada się nieźle.
     
  • Dożynki 2013
    usługi szpachlowania 16.09.2017 04:41
    Ciekawy artykuł, wiele wnoszący. Czekam na więcej
     
  • Dożynki 2013
    tłoczniki do blachy 16.09.2017 03:57
    Zagadnienie ciekawe, artykuł doskonałe przedstawia wszelkie kwestie związane z tematem. Jedynie brak ...
     
  • Dożynki 2013
    tłoczniki do blachy 16.09.2017 01:55
    Fajnie napisany tekst, o by więcej takich w polskim internecie.
     
  • Dożynki 2013
    usługi toczenia cnc 15.09.2017 21:36
    Aż miło się czyta. I ile można wynieść z tego artykułu. Po prostu super