maciek1

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

8 items tagged "terminarz meczy"

Wyników 1 - 8 z 8

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 10, październik 2014 08:00

Już 11 i 12 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 11 - 11-12 października

Rzemieślnik Pilzno

-

Przełom Besko

12 października, 15:00

Cosmos Nowotaniec

-

Czarni 1910 Jasło

12 października, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 11 - 11-12 października

Iskra Przysietnica

-

Orzeł Bieździedza

12 października, 15:30

Przełęcz Dukla

-

Start Rymanów

12 października, 15:30

LKS Pisarowce

-

Grabowianka Grabówka

12 października, 11:00

w Sanoku

Kotwica Korczyna

-

Szarotka Uherce

12 października, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

11 października, 15:30

LKS Haczów

-

Bukowianka Bukowsko

12 października, 15:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 12 października

LKS Izdebki

-

Orzeł Bażanówka

12 października, 15:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Orion Pielnia

12 października, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Kombornia

12 października, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

LKS Zarszyn

12 października, 15:30

Karpaty Klimkówka

-

Górnik Strachocina

12 października, 13:00

LKS Długie

-

Sanovia Lesko

12 października, 15:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Błękitni Jasienica Rosielna

12 października, 15:30

Wisłok Sieniawa

-

Płomień Zmiennica

12 października, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 12 października

ULKS Czerteż

-

Nelson Polańczyk

12 października, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Remix Niebieszczany

12 października, 12:00

Leśnik Baligród

-

LKS Tarnawa

12 października, 15:30

Jawornik Czarna

-

Pogórze Srogów Górny

12 października, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Juventus Poraż

12 października, 12:00

Orkan Markowce

-

Victoria Pakoszówka

12 października, 11:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

LKS Odrzechowa

12 października, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 12 października

Guzikówka Krosno

-

Florian Rymanów Zdrój

12 października, 14:30

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

San Nozdrzec

12 października, 15:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Jasiołka Jaśliska

12 października, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Iskra Iskrzynia

12 października, 11:00

LKS Lubatówka

-

Cisy Jabłonica Polska

12 października, 12:00

JKS Jasionów

-

Błękitni Żeglce

12 października, 15:30

Sokół Domaradz

-

Huragan Jasionka

12 października, 11:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 12 października

LKS Górki

-

Iskra Wróblik Szlachecki

12 października, 12:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Wzdów

12 października, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS Trześniów

12 października, 12:00

LKS Hłudno

-

Orzeł Milcza

12 października, 12:00

Victoria Niebocko

-

LKS Głębokie

12 października, 12:00

LKS Golcowa

-

LKS Wesoła

12 października, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 03, październik 2014 07:46

Już 4 i 5 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 10 - 4-5 października

Przełom Besko

-

Stal Nowa Dęba

5 października, 16:00

Bukowa Jastkowice

-

Cosmos Nowotaniec

4 października, 11:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Faliszówka

-

LKS Haczów

5 października, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Iwonka Iwonicz

5 października, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Kotwica Korczyna

5 października, 15:30

Szarotka Uherce

-

Nafta Jedlicze

4 października, 15:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Pisarowce

5 października, 15:00

Grabowianka Grabówka

-

Przełęcz Dukla

5 października, 15:00

Start Rymanów

-

Iskra Przysietnica

5 października, 11:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Orzeł Bażanówka

-

Wisłok Sieniawa

5 października, 15:30

Płomień Zmiennica

-

Wisłok Krościenko Wyżne

5 października, 15:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Długie

5 października, 13:00

Sanovia Lesko

-

Karpaty Klimkówka

4 października, 15:30

Górnik Strachocina

-

Brzozovia Brzozów

5 października, 15:30

LKS Zarszyn

-

Pionier Średnia Wieś

5 października, 15:00

LKS Kombornia

-

Lotniarz Bezmiechowa

5 października, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Izdebki

5 października, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Nelson Polańczyk

-

LKS Płowce/Stróże Małe

5 października, 12:00

LKS Odrzechowa

-

Orkan Markowce

5 października, 15:30

Victoria Pakoszówka

-

Drzewiarz Rzepedź

5 października, 14:00

Juventus Poraż

-

Jawornik Czarna

5 października, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Leśnik Baligród

5 października, 15:30

LKS Tarnawa

-

Szarotka Nowosielce

5 października, 12:00

Remix Niebieszczany

-

ULKS Czerteż

5 października, 12:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Huragan Jasionka

-

JKS Jasionów

5 października, 12:00

Błękitni Żeglce

-

LKS Lubatówka

5 października, 12:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Nafta Chorkówka

5 października, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Victoria Dobieszyn

5 października, 12:00

Jasiołka Jaśliska

-

Orły Jabłonka

5 października, 12:00

San Nozdrzec

-

Guzikówka Krosno

5 października, 12:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Victoria Niebocko

5 października, 15:00

w Milczy

LKS Głębokie

-

LKS Hłudno

5 października, 15:30

Orzeł Milcza

-

LKS Wesoła

5 października, 12:00

LKS Golcowa

-

Zryw Dydnia

5 października, 12:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

Górnik Grabownica Starzeńska

5 października, 11:00

LKS Wzdów

-

LKS Górki

5 października, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 26, wrzesień 2014 11:14

Już 27 i 28 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 27-28 września

Sawa Sonina

-

Przełom Besko

27 września, 16:00

Cosmos Nowotaniec

-

Wisłok Wiśniowa

28 września, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 9 - 27-28 września

Start Rymanów

-

Orzeł Bieździedza

28 września, 11:00

Iskra Przysietnica

-

Grabowianka Grabówka

28 września, 15:30

Przełęcz Dukla

-

Partyzant Targowiska

28 września, 15:30

LKS Pisarowce

-

Szarotka Uherce

28 września, 11:00

w Sanoku

Nafta Jedlicze

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

28 września, 15:00

Kotwica Korczyna

-

Bukowianka Bukowsko

28 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Orzeł Faliszówka

27 września, 15:30

LKS Haczów

-

LKS Skołyszyn

28 września, 15:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 28 września

 

Orion Pielnia

-

Orzeł Bażanówka

28 września, 13:00

LKS Izdebki

-

LKS Kombornia

28 września, 15:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Zgoda Zarszyn

28 września, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

Górnik Strachocina

28 września, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Sanovia Lesko

28 września, 15:30

Karpaty Klimkówka

-

Błękitni Jasienica Rosielna

28 września, 13:00

LKS Długie

-

Płomień Zmiennica

28 września, 15:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Wisłok Sieniawa

28 września, 15:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 28 września

Remix Niebieszczany

-

Nelson Polańczyk

28 września, 12:00

ULKS Czerteż

-

LKS Tarnawa

28 września, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Pogórze Srogów Górny

28 września, 12:00

Leśnik Baligród

-

Juventus Poraż

28 września, 15:30

Jawornik Czarna

-

Victoria Pakoszówka

28 września, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

LKS Odrzechowa

28 września, 12:00

Orkan Markowce

-

LKS Płowce/Stróże Małe

28 września, 12:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 28 września

 

San Nozdrzec

-

Florian Rymanów Zdrój

28 września, 12:00

Guzikówka Krosno

-

Jasiołka Jaśliska

28 września, 14:00

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

Iskra Iskrzynia

28 września, 15:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Cisy Jabłonica Polska

28 września, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Błękitni Żeglce

28 września, 11:00

LKS Lubatówka

-

Huragan Jasionka

28 września, 12:00

JKS Jasionów

-

Sokół Domaradz

28 września, 15:30

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 28 września

 

LKS Czaszyn

-

Osława Zagórz

28 września, 13:00

w Tarnawie

Krokus Ropienka

-

Otryt Lutowiska

28 września, 13:00

Zalew Myczkowce

-

Bieszczady Jankowce

28 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 28 września

 

LKS Wzdów

-

Iskra Wróblik Szlachecki

28 września, 12:00

LKS Górki

-

LKS Trześniów

28 września, 12:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Golcowa

28 września, 15:30

Zryw Dydnia

-

Orzeł Milcza

28 września, 12:00

LKS Wesoła

-

LKS Głębokie

28 września, 12:00

LKS Hłudno

-

Victoria Niebocko

28 września, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 19, wrzesień 2014 10:04

Już 20 i 21 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 8 - 20-21 września

Przełom Besko

-

Crasnovia Krasne

21 września, 16:00

Strumyk Malawa

-

Cosmos Nowotaniec

21 września, 11:30

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 20-21 września

Orzeł Bieździedza

-

LKS Haczów

21 września, 16:30

LKS Skołyszyn

-

Iwonka Iwonicz

21 września, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Nafta Jedlicze

21 września, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

LKS Pisarowce

20 września, 16:30

Szarotka Uherce

-

Przełęcz Dukla

20 września, 16:30

Partyzant Targowiska

-

Iskra Przysietnica

21 września, 15:00

Grabowianka Grabówka

-

Start Rymanów

21 września, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 21 września

Orzeł Bażanówka

-

Wisłok Krościenko Wyżne

21 września, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Długie

21 września, 15:00

Płomień Zmiennica

-

Karpaty Klimkówka

21 września, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Brzozovia Brzozów

21 września, 13:00

Sanovia Lesko

-

Pionier Średnia Wieś

20 września, 16:30

Górnik Strachocina

-

Lotniarz Bezmiechowa

21 września, 16:30

LKS Zarszyn

-

LKS Izdebki

21 września, 15:00

LKS Kombornia

-

Orion Pielnia

21 września, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 21 września

Nelson Polańczyk

-

Orkan Markowce

21 września, 13:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Drzewiarz Rzepedź

21 września, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Jawornik Czarna

21 września, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

21 września, 14:00

Juventus Poraż

-

Szarotka Nowosielce

21 września, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

ULKS Czerteż

21 września, 16:30

LKS Tarnawa

-

Remix Niebieszczany

21 września, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 21 września

Florian Rymanów Zdrój

-

JKS Jasionów

21 września, 16:30

w Rymanowie

Sokół Domaradz

-

LKS Lubatówka

21 września, 11:00

Huragan Jasionka

-

Nafta Chorkówka

21 września, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Victoria Dobieszyn

21 września, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Orły Jabłonka

21 września, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Guzikówka Krosno

21 września, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

San Nozdrzec

21 września, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 21 września

Osława Zagórz

-

Zalew Myczkowce

21 września, 13:00

Bieszczady Jankowce

-

Krokus Ropienka

21 września, 16:30

LKS Olszanica

-

LKS Czaszyn

21 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 21 września

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Hłudno

21 września, 16:00

w Milczy

Victoria Niebocko

-

LKS Wesoła

21 września, 13:00

LKS Głębokie

-

Zryw Dydnia

21 września, 16:30

Orzeł Milcza

-

Górnik Grabownica Starzeńska

21 września, 13:00

LKS Golcowa

-

LKS Górki

21 września, 13:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

LKS Wzdów

21 września, 9:30

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 12, wrzesień 2014 07:01

Już 13 i 14 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 7 - 13-14 września

Sokół Nisko

-

Przełom Besko

13 września, 16:00

Cosmos Nowotaniec

-

Kolbuszowianka Kolbuszowa

14 września, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 7 - 13-14 września

Grabowianka Grabówka

-

Orzeł Bieździedza

14 września, 15:00

Start Rymanów

-

Partyzant Targowiska

12 września, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Szarotka Uherce

14 września, 16:30

Przełęcz Dukla

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

14 września, 16:30

LKS Pisarowce

-

Bukowianka Bukowsko

14 września, 11:00

w Sanoku

Iwonka Iwonicz

-

LKS Haczów

13 września, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 14 września

LKS Kombornia

-

Orzeł Bażanówka

14 września, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Zarszyn

14 września, 11:30

LKS Izdebki

-

Górnik Strachocina

14 września, 14:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Sanovia Lesko

14 września, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

Błękitni Jasienica Rosielna

14 września, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Płomień Zmiennica

14 września, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Wisłok Sieniawa

14 września, 13:00

LKS Długie

-

Wisłok Krościenko Wyżne

14 września, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 14 września

LKS Tarnawa

-

Nelson Polańczyk

14 września, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Pogórze Srogów Górny

14 września, 13:00

ULKS Czerteż

-

Juventus Poraż

14 września, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Victoria Pakoszówka

14 września, 13:00

Leśnik Baligród

-

LKS Odrzechowa

14 września, 16:30

Jawornik Czarna

-

LKS Płowce/Stróże Małe

14 września, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Orkan Markowce

14 września, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 14 września

Jasiołka Jaśliska

-

Florian Rymanów Zdrój

14 września, 13:00

San Nozdrzec

-

Iskra Iskrzynia

14 września, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Cisy Jabłonica Polska

14 września, 14:00

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

Błękitni Żeglce

14 września, 16:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Huragan Jasionka

14 września, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Sokół Domaradz

14 września, 11:00

LKS Lubatówka

-

JKS Jasionów

14 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 5 - 14 września

LKS Olszanica

-

Osława Zagórz

14 września, 16:30

LKS Czaszyn

-

Otryt Lutowiska

14 września, 16:30

w Tarnawie

Krokus Ropienka

-

Zalew Myczkowce

14 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 14 września

LKS Trześniów

-

Iskra Wróblik Szlachecki

14 września, 11:00

LKS Wzdów

-

LKS Golcowa

14 września, 13:00

LKS Górki

-

Orzeł Milcza

14 września, 13:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Głębokie

14 września, 16:30

Zryw Dydnia

-

Victoria Niebocko

14 września, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Hłudno

14 września, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 05, wrzesień 2014 06:46

Już 6 i 7 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 6 - 6-7 września

Przełom Besko

-

Piast Tuczempy

7 września, 16:00

Stal Nowa Dęba

-

Cosmos Nowotaniec

6 września, 16:00

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 6 - 6-7 września

Orzeł Bieździedza

-

Iwonka Iwonicz

7 września, 16:30

LKS Haczów

-

Kotwica Korczyna

7 września, 16:30

Orzeł Faliszówka

-

LKS Pisarowce

7 września, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Przełęcz Dukla

7 września, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Iskra Przysietnica

7 września, 16:30

Szarotka Uherce

-

Start Rymanów

6 września, 11:00

Partyzant Targowiska

-

Grabowianka Grabówka

7 września, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 7 września

Orzeł Bażanówka

-

LKS Długie

7 września, 16:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Karpaty Klimkówka

7 września, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Brzozovia Brzozów

7 września, 15:00

Płomień Zmiennica

-

Pionier Średnia Wieś

7 września, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Lotniarz Bezmiechowa

7 września, 13:00

Sanovia Lesko

-

LKS Izdebki

6 września, 16:30

Górnik Strachocina

-

Orion Pielnia

7 września, 16:30

LKS Zarszyn

-

LKS Kombornia

7 września, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 7 września

Nelson Polańczyk

-

Drzewiarz Rzepedź

7 września, 13:00

Orkan Markowce

-

Jawornik Czarna

7 września, 13:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Leśnik Baligród

7 września, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Szarotka Nowosielce

7 września, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

ULKS Czerteż

7 września, 14:00

Juventus Poraż

-

Remix Niebieszczany

7 września, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

LKS Tarnawa

7 września, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 6 - 7 września

Florian Rymanów Zdrój

-

LKS Lubatówka

7 września, 16:30

w Rymanowie

JKS Jasionów

-

Nafta Chorkówka

7 września, 16:30

Sokół Domaradz

-

Victoria Dobieszyn

7 września, 11:00

Huragan Jasionka

-

Orły Jabłonka

7 września, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Guzikówka Krosno

7 września, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

San Nozdrzec

7 września, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Jasiołka Jaśliska

7 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 7 września

Osława Zagórz

-

Krokus Ropienka

7 września, 13:00

Bieszczady Jankowce

-

LKS Czaszyn

7 września, 16:30

Otryt Lutowiska

-

LKS Olszanica

7 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 6 - 7 września

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Wesoła

7 września, 16:00

w Milczy

LKS Hłudno

-

Zryw Dydnia

7 września, 13:00

Victoria Niebocko

-

Górnik Grabownica Starzeńska

7 września, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Górki

7 września, 16:30

Orzeł Milcza

-

LKS Wzdów

7 września, 13:00

LKS Golcowa

-

LKS Trześniów

7 września, 13:00

w Domaradzu

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 22, sierpień 2014 07:22

Już 23 i 24 sierpnia 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

 

Piast Tuczempy

-

Cosmos Nowotaniec

23 sierpnia, 17:00

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

 

Iwonka Iwonicz

-

Nafta Jedlicze

23 sierpnia, 16:30

LKS Haczów

-

LKS Pisarowce

24 sierpnia, 16:30

Orzeł Faliszówka

-

Iskra Przysietnica

24 sierpnia, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Grabowianka Grabówka

24 sierpnia, 16:30

Szarotka Uherce

-

Partyzant Targowiska

23 sierpnia, 16:30

Start Rymanów

-

Bukowianka Bukowsko

24 sierpnia, 11:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Orzeł Bażanówka

-

Karpaty Klimkówka

24 sierpnia, 16:30

LKS Długie

-

Brzozovia Brzozów

24 sierpnia, 16:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Pionier Średnia Wieś

24 sierpnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Lotniarz Bezmiechowa

24 sierpnia, 15:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Izdebki

24 sierpnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Kombornia

23 sierpnia, 16:30

Górnik Strachocina

-

LKS Zarszyn

24 sierpnia, 16:30

Orion Pielnia

-

Błękitni Jasienica Rosielna

24 sierpnia, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Nelson Polańczyk

-

Jawornik Czarna

24 sierpnia, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Leśnik Baligród

24 sierpnia, 13:00

Orkan Markowce

-

Szarotka Nowosielce

24 sierpnia, 13:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

ULKS Czerteż

24 sierpnia, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Remix Niebieszczany

24 sierpnia, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

LKS Tarnawa

24 sierpnia, 14:00

Juventus Poraż

-

Pogórze Srogów Górny

24 sierpnia, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Florian Rymanów Zdrój

-

Nafta Chorkówka

24 sierpnia, 16:30

LKS Lubatówka

-

Victoria Dobieszyn

24 sierpnia, 13:00

JKS Jasionów

-

Orły Jabłonka

24 sierpnia, 16:30

Sokół Domaradz

-

Guzikówka Krosno

24 sierpnia, 11:00

Huragan Jasionka

-

San Nozdrzec

24 sierpnia, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Jasiołka Jaśliska

24 sierpnia, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Iskra Iskrzynia

24 sierpnia, 11:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Krokus Ropienka

-

LKS Czaszyn

24 sierpnia, 13:00

Zalew Myczkowce

-

LKS Olszanica

23 sierpnia, 16:30

Bieszczady Jankowce

-

Otryt Lutowiska

24 sierpnia, 16:30

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Zryw Dydnia

24 sierpnia, 16:00

w Milczy

LKS Wesoła

-

Górnik Grabownica Starzeńska

24 sierpnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Górki

24 sierpnia, 13:00

Victoria Niebocko

-

LKS Wzdów

24 sierpnia, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Trześniów

24 sierpnia, 16:30

Orzeł Milcza

-

LKS Golcowa

24 sierpnia, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Już w ten weekend ruszają rozgrywki piłkarskie

Category: Piłka nożna
Utworzone: sobota, 09, sierpień 2014 08:20

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki na boiskach piłkarskich w sezonie 2014/2015. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wisłok Wiśniowa

-

Przełom Besko

9 sierpnia, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Pogoń Leżajsk

10 sierpnia, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Orzeł Bieździedza

9 sierpnia, 16:30

Szarotka Uherce

-

Bukowianka Bukowsko

9 sierpnia, 16:30

Grabowianka Grabówka

-

LKS Skołyszyn

10 sierpnia, 15:00

Start Rymanów

-

LKS Haczów

10 sierpnia, 11:00

Iskra Przysietnica

-

Iwonka Iwonicz

10 sierpnia, 16:30

LKS Pisarowce

-

Nafta Jedlicze

10 sierpnia, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Sanovia Lesko

-

Orzeł Bażanówka

9 sierpnia, 16:30

Górnik Strachocina

-

Błękitni Jasienica Rosielna

10 sierpnia, 16:30

Zgoda Zarszyn

-

Płomień Zmiennica

10 sierpnia, 15:00

LKS Kombornia

-

Wisłok Sieniawa

10 sierpnia, 15:00

Orion Pielnia

-

Wisłok Krościenko Wyżne

10 sierpnia, 13:00

LKS Izdebki

-

LKS Długie

10 sierpnia, 15:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Karpaty Klimkówka

10 sierpnia, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

Brzozovia Brzozów

10 sierpnia, 13:00

w Lesku

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Victoria Pakoszówka

-

Nelson Polańczyk

10 sierpnia, 14:00

Juventus Poraż

-

LKS Odrzechowa

10 sierpnia, 14:00

Pogórze Srogów Górny

-

LKS Płowce/Stróże Małe

10 sierpnia, 16:30

LKS Tarnawa

-

Orkan Markowce

10 sierpnia, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Drzewiarz Rzepedź

10 sierpnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

Jawornik Czarna

10 sierpnia, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Leśnik Baligród

10 sierpnia, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Błękitni Żeglce

-

Florian Rymanów Zdrój

10 sierpnia, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Huragan Jasionka

10 sierpnia, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Sokół Domaradz

10 sierpnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

JKS Jasionów

10 sierpnia, 13:00

San Nozdrzec

-

LKS Lubatówka

10 sierpnia, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Nafta Chorkówka

10 sierpnia, 14:00

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

Victoria Dobieszyn

10 sierpnia, 16:30

w Niebocku

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 1 - 10 sierpnia

LKS Głębokie

-

Iskra Wróblik Szlachecki

10 sierpnia, 16:30

Orzeł Milcza

-

Victoria Niebocko

10 sierpnia, 13:00

LKS Golcowa

-

LKS Hłudno

10 sierpnia, 13:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

LKS Wesoła

10 sierpnia, 11:00

LKS Wzdów

-

Zryw Dydnia

10 sierpnia, 13:00

LKS Górki

-

Górnik Grabownica Starzeńska

10 sierpnia, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze