fotovideo

bikemotoportale

Partnerzy

podkarpacie

ustrzyki

zarszyn

 ebukowsko-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

ekomancza-jpg

lesko

zarszyn

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ebesko.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ebesko.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Zdjęcia

Internetowa galeria zdjęć Gminy Besko

Zapraszamy do wysyłania zdjęć na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

reklama

8 items tagged "wybory samorządowe 2014"

Wyników 1 - 8 z 8

Podziękowania od Tadeusza Szałankiewicza

Category: Gmina
Utworzone: piątek, 21, listopad 2014 12:23

Szanowni Państwo, Wyborcy Gminy Besko,

Dziękuję każdemu kto w wyborach samorządowych na mnie postawił. Dziękuję wszystkim, którzy okazali mi swoje zaufanie w wyborach do Rady Powiatu. Uzyskany wynik to dla mnie powód do satysfakcji.

Pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuję.

Tadeusz Szałankiewicz

szalankiewicz

Awaria w Państwowej Komisji Wyborczej

Category: Gmina
Utworzone: poniedziałek, 17, listopad 2014 07:44

Na wyniki wyborów samorządowych trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Winna całej sytuacji jest awaria systemu informatycznego umożliwiającego ustalenie wyników.

Na chwilę obecną nic nie wiadomoinformuje Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Gminie Besko, pan Adam Białas. System nadal jest nieaktywny. Pracownik Gminy, który zajmuje się obsługą stron internetowych, przez cały czas sprawdza portal. W tym momencie Gminna Komisja Wyborcza zawiesiła swój dyżur. Możliwe, że wszystko wróci do normy koło godziny 11.00, ale nie jest to pewne.

2014.jpg

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów na burmistrzów i wójtów miast i gmin Powiatu Sanockiego

Category: Region
Utworzone: poniedziałek, 20, październik 2014 13:00

Poniżej prezentujemy listę kandydatów na burmistrzów i wójtów miast i gmin Powiatu Sanockiego

logo

Kandydaci na Wójta Gminy Besko

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
BAŁABAN Mariusz Józef   zam. Besko, wiek: 45   KWW Razem Dla Gminy Besko
KIJOWSKA Zofia   zam. Besko, wiek: 52   KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Kandydaci na Wójta Gminy Bukowsko

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
BŁAŻEJOWSKI Piotr   zam. Sanok, wiek: 58   KWW Nasza Gmina Bukowsko
KAWA Marian Zbigniew   zam. Sanok, wiek: 59   KWW Samorządowy Blok Wyborczy

Kandydaci na Wójta Gminy Komańcza

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
BIELAWKA Stanisław Dobrogniew zam. Komańcza, wiek: 59   KWW "Wspólna Sprawa"
DOŁŻYCKI Bogdan Andrzej zam. Komańcza, wiek: 38   KWW Czas na zmiany

Kandydaci na Burmistrza Miasta Sanoka

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
BLECHARCZYK Wojciech Aleksander zam. Sanok, wiek: 51 KWW Wojciecha Blecharczyka-Dla Sanoka
NIŻNIK Sebastian Piotr zam. Sanok, wiek: 38 KWW Ruch Samorządowy na Rzecz Rozwoju Sanoka
PIÓRO Tadeusz Wacław zam. Sanok, wiek: 58 KW Prawo i Sprawiedliwość
WOSIK Alicja Barbara zam. Liszna, wiek: 45 KWW Alicji Wosik "Rozwój"

Kandydaci na Wójta Gminy Sanok

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
CECUŁA Janusz Henryk zam. Strachocina, wiek: 60 KW Prawo i Sprawiedliwość
HAŁAS Anna Elżbieta zam. Sanok, wiek: 59 KWW "Samorządność i Odpowiedzialność"

Kandydaci na Wójta Gminy Tyrawa Wołoska

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
CHOWANIEC Jan Bogdan   zam. Hołuczków, wiek:54   KWW Gmina Przyjazna  Mieszkańcom
STELMACH Wojciech Józef   zam. Łukawica, wiek: 41   KWW Uwierz w Zmiany

Kandydaci na Burmistrza w Zagórzu

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
NOWAK Ernest Piotr zam. Łukowe, wiek: 39 KWW Ernesta Nowaka

Kandydaci na Wójta Gminy Zarszyn

Nazwisko i imiona Dane kandydata Skrót nazwy komitety wyborczego
BETLEJ Andrzej zam. Posada Zarszyńska, wiek: 61   KWW Wszyscy Razem
NIEMIEC Wojciech Piotr zam. Bażanówka, wiek: 50   KWW Gmina Dla Wszystkich 2014

PKW

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego

Category: Podkarpacie
Utworzone: czwartek, 16, październik 2014 14:04

iko wyb2014

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 5 (m. Krosno; pow. bieszczadzki; pow. brzozowski; pow. jasielski; pow. krośnieński; pow. leski; pow. sanocki).

Pozycja

Nazwisko i imiona

Okręg

Komitet Wyborczy

1

KONIECZNY Janusz Kazimierz

5

KKW SLD Lewica Razem  

2

PIĘKOŚ-GLIWSKA Dorota Agata

5

KKW SLD Lewica Razem  

3

BRAJA Zbigniew Jerzy

5

KKW SLD Lewica Razem  

4

BOROWCZAK Anna Maria

5

KKW SLD Lewica Razem  

5

SKUBISZ Józef Antoni

5

KKW SLD Lewica Razem  

6

DULIAN Stanisław

5

KKW SLD Lewica Razem  

7

BARAŃSKI Robert Marcel

5

KKW SLD Lewica Razem  

8

ŁOKAJ Tadeusz Antoni

5

KKW SLD Lewica Razem  

9

BLAMA Agnieszka

5

KKW SLD Lewica Razem  

10

PASTERNAK Anna

5

KKW SLD Lewica Razem  

11

EKIERT Piotr

5

KKW SLD Lewica Razem  

12

BĘBEN Gabriela Agnieszka

5

KKW SLD Lewica Razem  

13

MARYNOWICZ Marek Tomasz

5

KKW SLD Lewica Razem  

14

KOBAK Kazimierz

5

KKW SLD Lewica Razem  

15

KARPACIŃSKA Beata Łucja

5

KKW SLD Lewica Razem  

16

STACHACZYŃSKA Izabela Janina

5

KKW SLD Lewica Razem  

1

MAZUR Krzysztof

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

2

GADOMSKI Conrad Maxymilian

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

3

DYMIŃSKI Piotr Konrad

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

4

FRANCZAK Stanisław

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

5

LENIOWSKA Beata

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

6

DUBNIEWICZ Mira Anna

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

7

KONIECZNA Agata

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

8

PIEKARZ Karina Magdalena

5

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1

MACHNIK Krzysztof

5

KW Samoobrona  

2

SZPAK Beata

5

KW Samoobrona  

3

KRAJEWSKA Agnieszka Monika

5

KW Samoobrona  

4

BIENJAS Patrycja Alicja

5

KW Samoobrona  

5

MAKOWSKI Bogdan Piotr

5

KW Samoobrona  

6

STEFANIK Zygmunt Grzegorz

5

KW Samoobrona  

1

KRZANOWSKI Jan Franciszek

5

KWW Ruch Narodowy  

2

NIEMIEC Agnieszka

5

KWW Ruch Narodowy  

3

SZCZEPEK Artur

5

KWW Ruch Narodowy  

4

WIŚNIOWSKA-BOTIUK Wanda

5

KWW Ruch Narodowy  

5

GONDEK Sebastian Robert

5

KWW Ruch Narodowy  

6

SKWARA Małgorzata

5

KWW Ruch Narodowy  

7

WIŚNIOWSKA Edyta Maria

5

KWW Ruch Narodowy  

8

MAŁEK Zofia

5

KWW Ruch Narodowy  

9

OWOC Wojciech Paweł

5

KWW Ruch Narodowy  

10

ROKOSZ Piotr

5

KWW Ruch Narodowy  

11

GÓRCZANY Edyta

5

KWW Ruch Narodowy  

12

DYDEK Bartłomiej Krystian

5

KWW Ruch Narodowy  

13

PISZCZEK Tomasz

5

KWW Ruch Narodowy  

14

PISKOŃ Damian Paweł

5

KWW Ruch Narodowy  

15

WOJCIESZEK Emilia Małgorzata

5

KWW Ruch Narodowy  

16

SOŁTYSIK Arkadiusz Krzysztof

5

KWW Ruch Narodowy  

1

SOBIERAJ Dariusz Wojciech

5

Komitet Wyborczy PSL  

2

POSPOLITAK Maria Halina

5

Komitet Wyborczy PSL  

3

BRIL Joanna Katarzyna

5

Komitet Wyborczy PSL  

4

ŚNIEŻEK Kazimierz

5

Komitet Wyborczy PSL  

5

BOSAK Andrzej Stanisław

5

Komitet Wyborczy PSL  

6

CYRAN Justyna Maria

5

Komitet Wyborczy PSL  

7

KACZOR Maria

5

Komitet Wyborczy PSL  

8

BIESZCZAD Daniel

5

Komitet Wyborczy PSL  

9

MAJDA Stanisław Józef

5

Komitet Wyborczy PSL  

10

HEJNAR Marek Jacek

5

Komitet Wyborczy PSL  

11

PASZKIEWICZ Ryszard

5

Komitet Wyborczy PSL  

12

CHORĄŻAK-TABISZ Marta Małgorzata

5

Komitet Wyborczy PSL  

13

SKUBISZ Marta Janina

5

Komitet Wyborczy PSL  

14

PIĘTA Mirosław Robert

5

Komitet Wyborczy PSL  

15

BAWOR Anna

5

Komitet Wyborczy PSL  

16

GAJEWSKA Magdalena Natalia

5

Komitet Wyborczy PSL  

1

BODNIAK Sławomir Karol

5

KW Demokracja Bezpośrednia  

2

KOCOT Izabela Krystyna

5

KW Demokracja Bezpośrednia  

3

WOJDYŁA Justyna Maria

5

KW Demokracja Bezpośrednia  

4

DYBAŚ Paweł

5

KW Demokracja Bezpośrednia  

5

SIEŃKOWSKI Zbigniew Witold

5

KW Demokracja Bezpośrednia  

1

FRYDRYCH Joanna Zofia

5

KW Platforma Obywatelska RP  

2

MIKLICZ Sławomir

5

KW Platforma Obywatelska RP  

3

POMPROWICZ Dariusz Jarosław

5

KW Platforma Obywatelska RP  

4

SŁYŚ Stanisław Józef

5

KW Platforma Obywatelska RP  

5

RACZKOWSKI Dariusz Roman

5

KW Platforma Obywatelska RP  

6

RACHWAŁ Katarzyna Anna

5

KW Platforma Obywatelska RP  

7

GÓRAK Marek Wacław

5

KW Platforma Obywatelska RP  

8

ZAJĄC Andrzej Stanisław

5

KW Platforma Obywatelska RP  

9

BŁAŻOWSKA Anna Urszula

5

KW Platforma Obywatelska RP  

10

ŁYSIK Małgorzata

5

KW Platforma Obywatelska RP  

11

SZPIŁYK Halina

5

KW Platforma Obywatelska RP  

12

KACZMARYK Stanisław Jerzy

5

KW Platforma Obywatelska RP  

13

WĄTRÓBSKA Sylwia Maria

5

KW Platforma Obywatelska RP  

14

CZECH Jan

5

KW Platforma Obywatelska RP  

15

JERZYK Zygmunt Michał

5

KW Platforma Obywatelska RP  

16

SZURLEJ Joanna Katarzyna

5

KW Platforma Obywatelska RP  

1

PIÓRO Tadeusz Wacław

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

KUROWSKA Maria Stanisława

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

DROZD Adam Tomasz

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

CHILIK Dorota

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

ZAJĄC Wojciech Stanisław

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

TUREK Władysław

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

SUDOŁ Ewa Grażyna

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

BORCZ Jerzy

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

ŚNIEŻEK Adam Walenty

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

10

KRYGOWSKA Krystyna Anna

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

11

BARAN Bernard Władysław

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

12

RUCHLEWICZ Anna Jadwiga

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

13

BERKOWICZ Adam Roman

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

14

BARANOWSKA Ewa Elżbieta

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

15

KRZANOWSKI Wacław Henryk

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

16

GUŻKOWSKI Rafał Daniel

5

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

ŁABA Agnieszka Katarzyna

5

KW Twój Ruch  

2

STRZĘPEK Paweł Ryszard

5

KW Twój Ruch  

3

ROGOWSKA Kamila Katarzyna

5

KW Twój Ruch  

4

MACIUPA Patryk Michał

5

KW Twój Ruch  

5

LUBIŃSKA Edyta

5

KW Twój Ruch  

6

KOWAL Anna Justyna

5

KW Twój Ruch  

7

DRATWA Luiza Maria

5

KW Twój Ruch  

8

WASIEWICZ Karol

5

KW Twój Ruch  

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów na radnych Powiatu Sanockiego

Category: Region
Utworzone: czwartek, 16, październik 2014 13:45

iko wyb2014

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Rady Powiatu Sanockiego.

 

 

Pozycja

Nazwisko i imiona

Okręg

Komitet wyborczy

1

PIESZCZOCH Robert

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

JAWOR Witold

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

KOCOŃ Józef

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

MARSZAŁEK Bolesław

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

BĘTKOWSKA Bogumiła

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

ĆWIĄKAŁA Józef

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

CZAJNIK Renata Genowefa

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

FORYS Władysław Wiesław

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

PIEROŻAK Alicja

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

PATAŁA Ewa Maria

1

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

STRUŚ Bogdan Marek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

MUSZYŃSKA Marta Teresa

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

RZESZUTEK Jolanta

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

FLOREK Bogdan Marek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

DĄBROWSKA Małgorzata

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

CARKOWSKI Dariusz Jan

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

ZAJDEL Władysław

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

FUKSA Agnieszka Renata

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

GŁÓD Jacek

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

KOLANO Piotr Paweł

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

11

GAWLEWICZ Tomasz Roman

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

12

SARNA Stanisław

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

13

BAJGER Wiesław Antoni

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

14

DULBA Tomasz Daniel

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

15

URUSKA Karolina Barbara

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

16

PILCH Małgorzata Iwona

3

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

WOJNAROWSKI Piotr Marcin

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

2

PARADIUK Wojciech Rafał

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

3

MIELNIKIEWICZ Stanisław

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

4

TREBENDA Anna Zofia

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

5

MARCZAK Kazimierz Jan

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

6

DROZD Justyna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

7

MLECZKO Marcin Józef

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

8

KOBRZYŃSKA Katarzyna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

9

JAKIMA Anna Zofia

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

10

KORONA Anna

4

KW Zjednoczeni Samorządowcy

1

SZAŁANKIEWICZ Tadeusz Wincenty

1

KW Platforma Obywatelska RP

2

MIKOŁAJEK Ryszarda

1

KW Platforma Obywatelska RP

3

JĘCZKOWSKI Dariusz Piotr

1

KW Platforma Obywatelska RP

4

DUDA Andrzej Władysław

1

KW Platforma Obywatelska RP

5

ŚWIERNIAK Anna Teresa

1

KW Platforma Obywatelska RP

6

ŚNIEŻEK Marcin

1

KW Platforma Obywatelska RP

7

GONDELA Ryszard Witold

1

KW Platforma Obywatelska RP

8

ŻYŁKA Bogumiła

1

KW Platforma Obywatelska RP

9

WOJTOŃ Magdalena Maria

1

KW Platforma Obywatelska RP

1

PODGÓRSKI Piotr

2

KW Platforma Obywatelska RP

2

MIELNIK Anna

2

KW Platforma Obywatelska RP

3

NOWAKOWSKA Beata Grażyna

2

KW Platforma Obywatelska RP

4

DŁUGOSZ Tomasz Józef

2

KW Platforma Obywatelska RP

5

DYRKACZ -DÜPRE Beata Anna

2

KW Platforma Obywatelska RP

6

ŚWIERNIAK Wacław Jan

2

KW Platforma Obywatelska RP

1

NIŻNIK Sebastian Piotr

3

KW Platforma Obywatelska RP

2

KORDELA - BORCZYK Zofia Małgorzata

3

KW Platforma Obywatelska RP

3

KOWALSKI Zdzisław Ryszard

3

KW Platforma Obywatelska RP

4

PANEK Tadeusz Janusz

3

KW Platforma Obywatelska RP

5

SAWICKA Małgorzata Iwona

3

KW Platforma Obywatelska RP

6

SIWIEC Andrzej Zbigniew

3

KW Platforma Obywatelska RP

7

KOPECKA Katarzyna Magdalena

3

KW Platforma Obywatelska RP

8

FIC Edward

3

KW Platforma Obywatelska RP

9

SOŁTYS Mariusz Robert

3

KW Platforma Obywatelska RP

10

SUDYKOWSKA - PACZEŚNIAK Jolanta Stanisława

3

KW Platforma Obywatelska RP

11

LEŚNIAK Lesław

3

KW Platforma Obywatelska RP

12

FIL Krzysztof Lesław

3

KW Platforma Obywatelska RP

13

BŁAŻOWSKA Anita

3

KW Platforma Obywatelska RP

14

MRUGAŁA Bartosz Wojciech

3

KW Platforma Obywatelska RP

15

WAWRZKIEWICZ Magda Joanna

3

KW Platforma Obywatelska RP

16

RUDNICKI Artur Rudolf

3

KW Platforma Obywatelska RP

1

HADUCH Agnieszka Aldona

4

KW Platforma Obywatelska RP

2

CHROMIAK Stanisława Irena

4

KW Platforma Obywatelska RP

3

PROĆKO Marian

4

KW Platforma Obywatelska RP

4

GANKIEWICZ Tomasz

4

KW Platforma Obywatelska RP

5

FUTYMA Izabela

4

KW Platforma Obywatelska RP

6

CHUTKOWSKA Celina Jadwiga

4

KW Platforma Obywatelska RP

7

KLECHA Jerzy

4

KW Platforma Obywatelska RP

8

HRYSZKO Anna Karolina

4

KW Platforma Obywatelska RP

9

SZAŁANKIEWICZ Jerzy

4

KW Platforma Obywatelska RP

10

POPOWICZ Damian Paweł

4

KW Platforma Obywatelska RP

1

WÓJCIAK Igor Paweł

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

BURCZYK Joanna

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

DROZD Agnieszka

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

GRABEK Marek Czesław

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

ZABIEGA Zdzisława Romana

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

SKRIPKARIUK Elżbieta Zofia

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

HYDZIK Arkadiusz Adam

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

ZAUCHA Mariusz Adam

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

ADAMSKA Elżbieta Maria

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

JAKUBASZEK Wojciech Stanisław

1

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

KRAWCZYK Wacław

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

SZPARA Marek

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

GIBA Bogusława

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

BOCHNAK Piotr Paweł

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

GÓRKA Monika Anna

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

KUŁAKOWSKA - LIS Joanna Maria

2

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

OCH Waldemar

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

RYCHLICKI Andrzej Albin

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

PENAR Irena Maria

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

MINDUR Adam Stanisław

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

KORNECKI Grzegorz Ludwik

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

DZIUBAN Beata Teresa

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

ZOSZAK Robert Marek

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

JAYKO Bernard

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

JASTRZĘBSKA Bożena

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

OLENDER Kazimierz Tadeusz

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

11

WESOŁKIN Wojciech Marian

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

12

WĘGRZYŃSKA Grażyna

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

13

FUTYMA Kazimiera Maria

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

14

KRAUZE Mieczysław Janusz

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

15

KAMIŃSKA Anna Katarzyna

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

16

DELEKTA Damian

3

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

FUTYMA Marian

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

2

WOLWOWICZ Stanisław Andrzej

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

3

WANIELISTA - KAFARA Aneta Bożena

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

4

KNUREK Longin Jan

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

5

ROLNIK Marek

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

6

DOMAŃSKA Lucyna Bernadetta

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

7

MICHALAK Andrzej Roman

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

8

ZOSZAK - SZOLC Stanisława

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

9

SROKA Magdalena Krystyna

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

10

JAKUBOWSKI Krzysztof Jakub

4

KW Towarzystwa Sanoka i Ziemi Sanockiej  

1

KONIECZNY Roman Wincenty

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

BIELEŃ Zbigniew Kazimierz

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

MARCZAK Ewa Maria

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

ŁAJKOSZ- GERENT Elżbieta

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

BĘTKOWSKI Bogdan Stanisław

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

SZYBKA Małgorzata Stefania

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

LUTOMSKA Elżbieta Maria

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

HANUS Tadeusz Marek

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

FOLTA Jan Franciszek

1

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

ZUBA Jerzy Mariusz

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

CZECH Katarzyna Gertruda

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

IZDEBSKA Wanda

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

OSENKOWSKA Iwona Teresa

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

KRAJNIK Janusz Mieczysław

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

GIBA Jan

2

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

WĘGRZYN Kazimierz Zdzisław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

CHROBAK Andrzej Bogusław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

LATUSEK Ewa Stanisława

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

ROMANIAK Andrzej Paweł

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

BISKUP Damian Stanisław

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

HYDZIK Joanna

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

SZYBIAK Waldemar

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

SZCZEPAŃSKA Agnieszka

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

MARCINKOWSKI Jan

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

10

WOJTUSZEWSKA Wanda

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

11

KOZAK Grzegorz Andrzej

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

12

BALIŃSKI Robert

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

13

JURASIŃSKA - SKOTNICKA Krystyna

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

14

SWORST Mirosław Witold

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

15

KOCHAN Agnieszka

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

16

RADWAŃSKI Andrzej Bożydar

3

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

CECUŁA Janusz Henryk

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

2

GALANT Tadeusz Grzegorz

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

3

HERDYŃSKA Anna Jadwiga

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

4

BRYGIDYN Agata

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

5

PETRYK Wojciech Paweł

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

6

DZIERŻAWSKA - ŚWIDER Renata

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

7

KOPCZYK Piotr Łukasz

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

8

BODZIAK Iwona

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

9

BUCZEK Józef

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

10

GIBAŁA Zbigniew

4

KW Prawo i Sprawiedliwość  

1

SZARYJ Michał

1

KWW Przyjazny Powiat

2

GOMUŁKA Joanna Agnieszka

1

KWW Przyjazny Powiat

3

RYDZ - SMOLIK Urszula Maria

1

KWW Przyjazny Powiat

4

HNAT Dariusz Stanisław

1

KWW Przyjazny Powiat

5

NOWAK - ADAMOWSKA Jolanta Anna

1

KWW Przyjazny Powiat

6

SPALIŃSKI Maciej Bogdan

1

KWW Przyjazny Powiat

7

GAJEWSKA Anna Maria

1

KWW Przyjazny Powiat

8

WOŹNIAK Piotr

1

KWW Przyjazny Powiat

1

DŁUGOSZ Jan

2

KWW Przyjazny Powiat

2

KOZAKIEWICZ Anna

2

KWW Przyjazny Powiat

3

SAWCZYSZYN Krystyna Teresa

2

KWW Przyjazny Powiat

4

KOWALCZYK Józef

2

KWW Przyjazny Powiat

5

PAWŁOWSKI Jakub Michał

2

KWW Przyjazny Powiat

1

BOROWCZAK Ziemowit

3

KWW Przyjazny Powiat

2

PYTLOWANY Zygmunt Stanisław

3

KWW Przyjazny Powiat

3

ZGŁOBICKA Ewa Teresa

3

KWW Przyjazny Powiat

4

MALISZEWSKA Renata Elżbieta

3

KWW Przyjazny Powiat

5

DOMAŃSKI Maciej

3

KWW Przyjazny Powiat

6

STAREJKI Henryk Józef

3

KWW Przyjazny Powiat

7

SIEKIERZYŃSKA Lucyna Magdalena

3

KWW Przyjazny Powiat

8

WAL Krzysztof

3

KWW Przyjazny Powiat

9

STABRYŁA Agnieszka

3

KWW Przyjazny Powiat

10

PASZTYŁA Grzegorz Seweryn

3

KWW Przyjazny Powiat

1

KARCZYŃSKI Marcin

4

KWW Przyjazny Powiat

2

SASKO Krzysztof Stanisław

4

KWW Przyjazny Powiat

3

ROMANIUK Jolanta Beata

4

KWW Przyjazny Powiat

4

DEREŃ Grażyna Małgorzata

4

KWW Przyjazny Powiat

5

ŚWIĘTEK Maria Wiktoria

4

KWW Przyjazny Powiat

6

RUDY Ewa Patrycja

4

KWW Przyjazny Powiat

7

DEREŃ Adam Krzysztof

4

KWW Przyjazny Powiat

1

BOREK Grażyna

1

Komitet Wyborczy PSL  

2

JAŚLAR Jan Henryk

1

Komitet Wyborczy PSL  

3

WOLAŃSKI Kazimierz Marek

1

Komitet Wyborczy PSL  

4

KUCZMA Jan Paweł

1

Komitet Wyborczy PSL  

5

NAGÓRZAŃSKA - GAŁ Danuta

1

Komitet Wyborczy PSL  

6

WĘGRZYN Emil

1

Komitet Wyborczy PSL  

7

SZAŁANKIEWICZ Aneta Helena

1

Komitet Wyborczy PSL  

8

DOŁŻYCKA - MYĆKA Ewa Janina

1

Komitet Wyborczy PSL  

9

IŻOWSKI Adam Józef

1

Komitet Wyborczy PSL  

10

MAJKA Grzegorz Łukasz

1

Komitet Wyborczy PSL  

1

STRZYŻ Krzysztof Dariusz

2

Komitet Wyborczy PSL  

2

SZARY Anna Maria

2

Komitet Wyborczy PSL  

3

MĄKA Edward Piotr

2

Komitet Wyborczy PSL  

4

MOTAS - STABRYŁA Katarzyna

2

Komitet Wyborczy PSL  

5

TOBIASZ Dorota

2

Komitet Wyborczy PSL  

6

FAL Stanisław

2

Komitet Wyborczy PSL  

1

WOSIK Alicja Barbara

3

Komitet Wyborczy PSL  

2

JUSZCZYK Krzysztof

3

Komitet Wyborczy PSL  

3

KOCZEŃ Ryszard

3

Komitet Wyborczy PSL  

4

KOWAL Marian Michał

3

Komitet Wyborczy PSL  

5

TUTAK Stanisław Marek

3

Komitet Wyborczy PSL  

6

JARA Marianna

3

Komitet Wyborczy PSL  

7

NIEMIEC - KUKUŁKA Agnieszka Agata

3

Komitet Wyborczy PSL  

8

PASTUSZCZAK Marek

3

Komitet Wyborczy PSL  

1

CZUBEK Marian Paweł

4

Komitet Wyborczy PSL  

2

STABRYŁA Stanisław

4

Komitet Wyborczy PSL  

3

WĘGRZYNIAK Monika

4

Komitet Wyborczy PSL  

4

SZMYD Dariusz Adrian

4

Komitet Wyborczy PSL  

5

STABRYŁA Eugeniusz

4

Komitet Wyborczy PSL  

6

KAPUSTYŃSKA Marzena

4

Komitet Wyborczy PSL  

7

DUDKA Ewa Natalia

4

Komitet Wyborczy PSL  

8

KOBIAŁKA Janina

4

Komitet Wyborczy PSL  

9

ZIEMLEWICZ Piotr Bogumił

4

Komitet Wyborczy PSL  

10

WOLANIN Marek Jerzy

4

Komitet Wyborczy PSL  

 

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory samorządowe 2014: Lista kandydatów na radnych Powiatu Sanockiego

O B W I E S Z C Z E N I E Gminnej Komisji Wyborczej w Besku z dnia 14 października 2014 roku w sprawie braku dodatkowych zgłoszeń na radnych do rady gminy w Besku

Category: Gmina
Utworzone: wtorek, 14, październik 2014 09:04

O B W I E S Z C Z E N I E

Gminnej Komisji Wyborczej w Besku

z dnia 14 października 2014 roku

w sprawie braku dodatkowych zgłoszeń na radnych do rady gminy w Besku

 

    Na podstawie art. 434 § 2 ustawy  z dnia 5 stycznia 2011 roku - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm. ) Gminna Komisja Wyborcza w Besku podaje do publicznej wiadomości wyborców, że w terminie do dnia 13 pażdziernika 2014 roku w okręgach wyborczych Nr 5 i Nr 8 nie dokonano  dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych do rady gminy w Besku.

  W okręgach Nr 5 i Nr 8 Gminna Komisja Wyborcza w Besku zarejestrowała po jednej liście kandydatów.

  Jeżeli w danym okręgu wyborczym pomimo dodatkowego wezwania do zgłaszania list kandydatów na radnych nie została zarejestrowana żadna lista kandydatów lub została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, wyborów w tym okręgu nie przeprowadza się.

                                                         Przewodniczący GKW

                                                                              w Besku

                                                             Adam  Białas

2014.jpg
 
Urząd Gminy Besko
 

Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej w Sanoku

Category: Gmina
Utworzone: wtorek, 14, październik 2014 09:02

POWIATOWA KOMISJA WYBORCZA

w Sanoku

z siedzibą:

budynek Starostwa Powiatowego w Sanoku,

38-500 Sanok, ul. Rynek 1

III piętro, pokój nr 40

Tel. kontaktowy 0134652905

lub 607572464 (przewodniczący PKW)

504137914 (członek PKW)

informuje o planie dyżurów

 

- w dniach: 20.10.2014 r.; 27.10.2014 r.; 3.11.2014 r.; 5.11.2014 r.; 13.11.2014 r.  w godzinach od 16.00 – 17.00

- dnia  15 listopada 2014 r. w godzinach od 10.00-17.00

- dnia 16 listopada 2014 r. od godziny 6.00 do czasu ustalenia wyników wyborów.

Przewodnicząca

Powiatowej Komisji Wyborczej

    w Sanoku

                                                                                 

                                                                                                Elżbieta Domańska

 
2014.jpg
Urząd Gminy Besko

O B W I E S Z C Z E N I E Gminnej Komisji Wyborczej w Besku z dnia 08 października 2014 roku

Category: Gmina
Utworzone: czwartek, 09, październik 2014 10:57

O B W I E S Z C Z E N I E

Gminnej Komisji Wyborczej w Besku

 z dnia 08 października 2014 roku

w sprawie dokonania dodatkowych zgłoszeń na radnych do rady gminy w Besku

 

    Na podstawie art. 434 § 1 ustawy  z dnia 5 stycznia 2011 roku - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm. ) Gminna Komisja Wyborcza w Besku wzywa niezwłocznie do dokonania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych do rady gminy w Besku w okręgach wyborczych Nr 5 i Nr 8 w terminie do dnia

13 października 2014 roku w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Urzędzie Gminy w Besku ul. Podkarpacka 5 pok. Nr 1 w godzinach od 13ºº - 15 ºº.

  

  Dodatkowe zgłoszenia przyjmowane są z uwagi na to, że w okręgach wyborczych Nr 5 i Nr 8 w terminie do dnia 07 października 2014 roku zgłoszono tylko po jednej liście kandydatów, a liczba zgłoszonych kandydatów była równa liczbie radnych wybieranych w danym okręgu wyborczym.

                                                     Przewodniczący GKW

                                                                      w Besku

                                                             Adam  Białas

Urząd Gminy
 
2014.jpg
Pogoda Besko z serwisu

Promowane firmy

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

O Gminie Besko

beskoGmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktMapa Beska
punktMiejscowości
punktUrząd Gminy
punktHistoria Gminy
punktPolicja
punktUrząd pocztowy
punktOśrodki Zdrowia

punktSzkoły
punktPrzedszkola
punktKościoły
punkt Stowarzyszenia
punktOSP w gminie
punktGaleria
punktNoclegi

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy                   
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktW kinie
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktSklepy spożywcze
punktPizza na telefon
punkt Jedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Miejscowości

beskoMiejscowości Gminy Besko i przydatne informacje:

punktBesko      


punktMymoń

Komunikacja

ikonka_7Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktBesko

punktPrywatni

Ciekawe miejsca

ikonka_6Gmina Besko –  leży w południowo-wschodniej Polsce, na pograniczu Beskidu Niskiego i Dołów Jasielsko-Sanockich, pomiędzy Krosnem a Sanokiem, na wysokości.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Gminy Besko
punktKapliczki

Ostatnie komentarze

  • Szkolenie JRG Sanok z ratownictwa na akwenach zalodzonych
    BestRodrigo 16.11.2018 17:13
    I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month.
     
  • Teddy Bear Toss ponownie w Sanoku!
    Narutkaposi 16.11.2018 13:59
    букмекерские конторы РФ букмекерские конторы России букмекерские конторы России букмекерские конторы ...
     
  • Teddy Bear Toss ponownie w Sanoku!
    jodixw18 16.11.2018 11:11
    Started unusual spider's web throw http://makaila.goblog.allproblog.com/?entry.miriam hardcore vintage ...
     
  • Teddy Bear Toss ponownie w Sanoku!
    Antikvarhig 16.11.2018 10:43
    Награды 3 Рейха Медаль «За заслуги» 2 класса и сабля - смотрите на сайте антиквариата waterloo-collec ...
     
  • Dzień Dziecka w Besku FOTORELACJA VIDEO HD
    BestWilda 16.11.2018 09:52
    I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional cash every ...